Pro firmy

Nabídka služeb a jejich přínos

Semináře

Problémem ve všech firmách je komunikace. Zaměříme se na to, jak komunikovat s klientem, jak se svým kolegou či zaměstnancem. Jinými slovy: „jak mluvit řečí jejich kmene“. Typy seminářů:

  • Seminář 1 nám ukáže, jak komunikovat s logikem a jak s eticky zaměřeným člověkem. Kde je hlavní „komunikační“ šum.
  • Seminář 2 rozklíčuje, co je to senzorika a co intuice a co přesně potřebují dostávat a slyšet.
  • Seminář Leadership je pro manažery a vedoucí pracovníky sestaven na míru pro to, aby se naučili, jak pracovat se svými podřízenými, jak je motivovat a na co konkrétně „slyší“.

Zjištění typu spolupracovníků

Zjistíme, jaké typy zaměstnanců a spolupracovníků ve firmě máte. Ukážeme Vám jejich silné stránky, popíšeme, na které činnosti se nehodí a které je budou vyčerpávat a ukážeme Vám, kdo by měl s kým spolupracovat.

Balíčky služeb

maximálně pro 15 lidí

Dodatečné balíčky

maximálně pro 15 lidí

Reference

Socionika mi ukázala, proč pro mě některé činnosti nikdy nebudou snadné, ať se snažím sebevíc. Zároveň mi odhalila, které vlastnosti rozvíjet a kterým aktivitám věnovat více času. Protože když budu rozvíjet své silné stránky, ty slabé budou automaticky následovat. Tohle uvědomění mi velmi pomohlo nejen v pracovním, ale i v osobním životě.

Eliška Martynková

Podnikatelka

Před nedávnem jsem prošel kurzem socioniky, kde jsem měl možnost nechat se otestovat ohledně typu mé osobnosti.
Neváhal jsem a šel jsem do toho! Sezení bylo dynamické, akční a velmi nabíjející, co se týče energie! Co mi dalo? Zjistil jsem, na co se mám zaměřit a dělat na 100% a co zase mohu vypustit, respektive delegovat na druhé a tím  tak efektivněji využívat jak osobní, tak firemní čas. Už si nedělám těžkou hlavu z toho, co mi nejde – už vím proč! Prostě má osobnost HUXLYHO je zaměřena úplně na jiné věci, které mi jdou samy od ruky!!! Přesvědčte se sami a vyzkoušejte! Vřele doporučuji a na příští typování beru své spolupracovníky 🙂 Děkuji za tuto možnost!
Daniel Guziur

Majitel firmy na zabezpečovací systémy, Guziur System s.r.o.

Kontakt

Praha 1

+420 608 504 881

info@socion.cz

Máte zájem o službu?