Pro MLM

Nabídka služeb a jejich přínos

Problémem MLM neboli multilevel marketingu je univerzálnost metody, která se doporučuje při budování sítě. Tato metoda bohužel není přirozená pro všechny a většinou „padne“ jen určitým typům. Opravdu si myslíte, že funguje každému? Dalším problémem v MLM je komunikace s jednotlivými lidmi a vedení jednotlivých typů. Jak kterého člověka vést a na co slyší? Ukážeme vám, kteří spolupracovníci mají potenciál vybudovat velký MLM a kterou cestou mají jít. Ušetříme vám čas věnovaným neperspektivním spolupracovníkům a nebo najdeme pro ně vhodnější a zároveň přirozenější cestu.

Semináře

Semináře vám ukážou, jak přemýšlí jednotlivé typy lidí a jak s nimi pracovat. Na co prostě „slyší“.

  • Seminář 1 nám ukáže, jak jednat s logikem a jak s eticky zaměřeným člověkem. Kde je hlavní „komunikační“ šum.
  • Seminář 2 rozklíčuje, co je to senzorika a co intuice a co přesně potřebují dostávat a slyšet.
  • Seminář Leadership je pro manažery sestaven na míru pro to, aby se naučili, jak pracovat se svými spolupracovníky, jak je motivovat, na co konkrétně „slyší“ a která cesta bude pro ně přirozená.

Zjištění typu spolupracovníků

Zjistíme, jaké typy spolupracovníků ve skupině máte. Ukážeme Vám jejich silné stránky, popíšeme, jaká cesta budování MLM bude pro ně přirozená a co rozhodně nemají dělat.

Balíčky služeb

maximálně pro 15 lidí

Dodatečné balíčky

maximálně pro 15 lidí

Reference

Díky socionice vím, jak vést jednotlivé typy lidí. Krásně vidím, kdo je přirozeně budovatel MLM a pro koho je potřeba najít jiné cesty. Socioniku používám jako nástroj k vedení svých spolupracovníků pomocí jejich silných stránek a k doplnění jejich slabin. Pro týmovou dynamiku a růst je to klíčové.

Lucie Cieslarová

Podnikatelka

Socionika mi ukázala, proč pro mě některé činnosti nikdy nebudou snadné, ať se snažím sebevíc. Zároveň mi odhalila, které vlastnosti rozvíjet a kterým aktivitám věnovat více času. Protože když budu rozvíjet své silné stránky, ty slabé budou automaticky následovat. Tohle uvědomění mi velmi pomohlo nejen v pracovním, ale i v osobním životě.

Eliška Martynková

Podnikatelka

Kontakt

Praha 1

+420 608 504 881

info@socion.cz

Máte zájem o službu?