SOCION TÝM

O nás

Výběr

Do našeho týmu pečlivě vybíráme lidi podle silných stránek (socionického typu) a otevřenosti na sobě pracovat. To, co kážeme, sami děláme. 

Zkušenosti

Máme za sebou více jak 5 let konzultační práce s lidmi.

Růst

Jsme milovníci osobního rozvoje a proto neustále na sobě pracujeme. Vaši zpětnou vazbu oceníme a vítáme. Jsme také jenom lidi.

Lucie Cieslarová

Lucie Cieslarová

CEO, Lector [typ Žukov]

 

Ve chvíli, kdy jsem se začala aktivně zabývat obchodem a vedením lidí, jsem si nemohla nevšimnout rozdílů mezi nimi. Mají jiné preference, na něco jiného slyší a něco jiného ke své práci potřebují. Hledala jsem nástroj, jak lidi vést podle jejich skutečných silných stránek a doplňovat je v tom, co potřebují. Díky socionice mám systém na vedení lidí a velkou konkurenční výhodu oproti ostatním „vedoucím“. V mé práci se zaměřuji na své silné stránky – vedení lidí a tvorbu systému pro ně.

Má vize Socionu je pomoci jak jednotlivcům v hledání svého potenciálu či doplňujícího vztahu, tak na úrovni firem zlepšit komunikaci uvnitř, naučit manažery, jak vést jednotlivé typy tak, aby všechny strany byly spokojené, naplněné a zároveň se dostavily uspokojující výsledky. 

Lucie Cieslarová

Lucie Cieslarová

Coach, Consultant [typ Huxley]

 

Vztahům jsem rozuměla odjakživa, ale socionika jejich chápání katapultovala do výšin. V podstatě pokaždé, když se setkám s lidmi, mi hlavou jedou „analýzy“, jaký typ přede mnou vlastně stojí. Jako typ Huxley dokážu skvěle odhadnout potenciál lidí i vztahů, dokážu popisovat důvody chování druhého jen z popisu, aniž bych ho kdy viděla. Jsem takový věčný psychoterapeut.

Mým cílem je dělat lidi šťastnější tím, že jim zvědomím jejich talenty. Když budou totiž dělat to, k čemu mají předpoklady, budou v životě spokojenější. Stejně důležité je pro mě šířit pochopení, že každý jsme jiný, nezbytný a prospěšný. Tím, že pochopíme role jednotlivých typů ve společnosti, se můžeme mezi sebou snáz přijímat a svět bude hezčí místo k životu.

Lucie Vitoslavská

Lucie Vitoslavská

Sales Manager, Consultant [typ Stierlitz]

 

Vztahy lidí a lidé samotní mě zajímali odjakživa. Nejen proto mě uchvátilo cestování a poznávání jiných kultur po celém světě. Vystudovala jsem Andragogiku, tedy obor opírající se o psychologii, pedagogiku a vlastně o lidi samotné. Socionika mi je díky tomu velmi blízká. Doplnila a rozšířila mi obzory a dala hlubší pochopení a náhled do lidí a do jejich vztahů.

 Moji vizí je pomáhat lidem v jejich uplatnění, ukázat jim jejich individualitu tak, aby se cítili naplnění a našli svou životní roli. 

608 504 881

info@socion.cz

Praha

Máte dotaz?

Pin It on Pinterest

Share This