Tým Socionu

Lucie Cieslarová

Lucie Cieslarová

CEO, lektor [typ Žukov]

Moje cesta k socionice byla dlouhá a klikatá, nicméně jako správný ŽUKOV jsem se k ní „prodrala“. Díky socionice se zaměřuji na své silné stránky – vedení lidí a tvorbu systému pro ně.

Má vize socionu je rozšířit socioniku mezi lidi, vytvořit komunitu, společné akce a díky tomu najít doplňující vztahy jak pracovní, tak osobní.

Lucie Cieslarová

Lucie Cieslarová

Lektor, kouč, konzultant [typ Huxley]

Vztahům jsem rozuměla odjakživa, ale socionika jejich chápání katapultovala do výšin. V podstatě pokaždé, když se setkám s lidmi, mi hlavou jedou „analýzy“, jaký typ přede mnou vlastně stojí. Jako typ Huxley dokážu skvěle odhadnout potenciál lidí i vztahů, dokážu popisovat důvody chování druhého jen z popisu, aniž bych ho kdy viděla. Jsem takový věčný psychoterapeut. Mým cílem je dělat lidi šťastnější tím, že jim zvědomím jejich talenty. Když budou totiž dělat to, k čemu mají předpoklady, budou v životě spokojenější. Stejně důležité je pro mě šířit pochopení, že každý jsme jiný, nezbytný a prospěšný. Tím, že pochopíme role jednotlivých typů ve společnosti, se můžeme mezi sebou snáz přijímat a svět bude hezčí místo k životu.

Proč s námi?

TÝM

Pečlivě vybíráme konzultanty s mimořádnou schopností naladit se na lidi.

ZKUŠENOSTI

Více jak 5 let konzultační práce s lidmi.

GARANCE

Naší práci věříme natolik, že vám v případě nespokojenosti vrátíme vaše peníze.

RŮST

Neustále na sobě pracujeme a vaši zpětnou vazbu vítáme. Jsme také jenom lidi.

Kontakt

608 504 881

info@socion.cz

Konzultační služby probíhají i přes skype. 

Praha

Služby standardně probíhají v Praze. Při více lidech je možnost přijet za vámi.