Chcete dát svým blízkým dárek, který má smysl? Který jen tak nesní, nezahodí nebo nebude ležet v koutě?  Pak využijte dárkové poukazy na socioniku v akci do Štědrého dne s 22-24% slevou! A to se vyplatí!

Na co můžete dárkové poukazy využít?

Dárkové poukazy v akci na zjištění svého typu

Že ještě nevíte typ svého potomka, partnera či kolegy v práci? Nastal čas to napravit :). Nejenom že za tuto cenu poukaz jen tak neseženete, ale navíc je to dárek na celý život! Vás blízký dostane více jak dvacetistránkový výstup svého typu, který mu může pomoci zorientovat se v sobě, začít využívat mnohem více své silné stránky anebo zjistí, jaké sebekoučovací otázky siklást.

Zde přejdete na dárkové poukazy

Můžete využít bezplatnou elektronickou verzi nebo s dostatečným předstihem si je u nás nechat vyrobit a zaslat.

Dárkové poukazy v akci na partnerskou konzultaci

Chcete obdarovat svou milou či milého něčím, co zlepší váš vztah? Pak je tento dárek pro vás. Základem vztahu je totiž komunikace. A když víme, jakým komunikačním kanálem mluví náš milovaný a na co skutečně slyší, pak vztah nabývá úplně jiných rozměrů.

Zde přejdete na dárkové poukazy

Můžete využít bezplatnou elektronickou verzi nebo s dostatečným předstihem si je u nás nechat vyrobit a zaslat.

Dárkové poukazy v akci na ebook: Silné stránky vs. dovednosti

Někdy je těžké se vyznat sám s v sobě. Když se něco naučíme, můžete mít pocit, že jsem v tom dobří. Až do chvíle, kdy potkáme někoho, kdo v tom exceluje. A ano, ten dotyčný v tom má talent a my pouhou dovednost. Pojďte tomu přijít na kloub a pořiďte tento ebook za symbolickou cenu.

Zde přejděte na ebook a nezapomeňte zadat kód.

Kódy

22.12.2023 platí kód se slevou 22%: VANOCE22

23.12.2023 platí kód se slevou 23%: VANOCE23

24.12.2023 platí kód se slevou 24%: VANOCE24