Chcete dát svým blízkým dárek, který má smysl? Který jen tak nesní, nezahodí nebo nebude ležet v koutě?  Pak využijte dárkové poukazy na socioniku v akci do Štědrého dne s 22% slevou! To už se jen tak opakovat nebude.

Na co můžete dárkové poukazy využít?

Dárkové poukazy v akci na zjištění svého typu

Že ještě nevíte typ svého potomka, partnera či kolegy v práci? Nastal čas to napravit :). Nejenom že za tuto cenu poukaz jen tak neseženete, ale navíc je to dárek na celý život! Vás blízký dostane více jak dvacetistránkový výstup svého typu, který mu může pomoci zorientovat se v sobě, začít využívat mnohem více své silné stránky anebo zjistí, jaké sebekoučovací otázky siklást.

Dárkové poukazy v akci na partnerskou konzultaci

Chcete obdarovat svou milou či milého něčím, co zlepší váš vztah? Pak je tento dárek pro vás. Základem vztahu je totiž komunikace. A když víme, jakým komunikačním kanálem mluví náš milovaný a na co skutečně slyší, pak vztah nabývá úplně jiných rozměrů.

Jak na to?

ZDE si vyberte dárkový poukaz a kupte ho. Můžete využít bezplatnou elektronickou verzi nebo s dostatečným předstihem si je u nás nechat vyrobit a zaslat.

Těšíme se!

Jaký dárek na Valentýna? Přeci socionický!
dárek na Valentýna

Jaký koupit dárek na Valentýna? No přeci socionický! Proč? Všichni máme všechno. Hromady hmotných věcí, hromady kosmetiky a hromady oblečení. Read more

Do Štědrého dne dárkové poukazy na zjištění typu za 2222 Kč!
dárkové poukazy na zjištění typu

Chcete své blízké obdarovat něčím, co jim zůstane na celý život? Ano, je to jejich typ :). Do Štědrého dne Read more

Pin It on Pinterest

Share This