Konzultace zjištění typu bude stát 2 500 Kč za osobu.

Proč tento krok?

  1. Inflace a růst cen hraje určitou roli. Měnová zásoba se navyšuje a služby jsou dražší.
  2. Tato individuální schůzka s konzultantkou trvá celé 2 hodiny, což také není zadarmo (cena času konzultantky včetně přepravy a její energie aj.)
  3. Zkvalitňujeme naše služby! To je hlavní důvod. Jak to bylo kdysi? Pojďme se podívat trochu do té historie.

 

Rok 2016

Naše konzultace zjištění typu stála 1 200 Kč za osobu. Trvala cca 1-2 hodiny, na schůzce se aspekty Junga kreslily ručně a klienti dostávali 1-2 stránky dokumentu do emailu. Tyto materiály navazovaly na staré materiály z Ruska, jenž mají cca 20 let a moc se neposunuly. Ta cena 1 200 Kč opravdu odpovídala kvalitě :).

Rok 2017

Zdražujeme a konzultace zjištění typu stojí 1 500 Kč/osobu.

Rok 2018

Na schůzce již nekreslíme aspekty Junga ručně, nýbrž i toto máme hezky zpracované a počítačově připravené :).

Rok 2019

Předělali jsme materiály pro klienty čili pro vás. Vzalo nám to cca 2 měsíce životního času a veškerého fokusu včetně energie. Ale stálo to za to. Ohlasy na materiály jsou velice pozitivní. Od tohoto roku dostáváte dvacetistránkový pdf materiál včetně samokoučovacích otázek a doporučení, co se sebou dělat či nedělat :). A to stojí za to! A nová cena konzultace je 2 000 Kč/osobu. To dává smysl, co?

Rok 2020

Zavedli jsme následné konzultace. Z praxe jsme zjistili, že další hodina navíc pro vaše individuální dotazy stojí za to!

Dále po konzultaci na vyžádání dostáváte materiál pro zaměstnavatele či potencionálního zaměstnavatele. Vše je součástí služby. Pokud se tak chystáte na pohovor, máte eso v rukávu!

Dále pro vás připravujeme překvapení, jenž zatím nemůžeme zveřejnit. Nicméně máte se na co těšit!

Konzultace zjištění typu od září za 2 500 Kč

Toto zveřejnit můžeme a v zásadě musíme. Co v této ceně dostanete? 2h individuální konzultaci včetně výkladu svého typu, dvacetistránkový pdf materiál (zaslán následně do emailu) a materiál pro zaměstnavatele. Budete součástí komunity a budete vědět o akcích, jenž pořádáme. Na našich akcích se můžete seznámit třeba s vaším duálním partnerem :). Časem toho bude samozřejmě daleko více.

A proto, staňte se našimi klienty a vytěžte z toho maximum!

Jaký typ jste vy? Zjistěte to!Přijďte i s partnerem!Co takhle věnovat dárkový poukaz?

Pin It on Pinterest

Share This