SEMINÁŘ

Socionické typy

 

Pro ty, kteří chtějí umět číst v lidech.

Seminář zaměřený na všech 16 socionických typů: Don Quijote, Dumas, Robespierre, Hugo, Žukov, Jesenin, Hamlet, Maxim Gorkij, Dreiser, London, Napoleon, Balzac, Huxley, Gabén, Stierlitz a Dostojevský.

Podmínkou je mít absolvován seminář Základy socioniky hrou.

2 dny

Seminář socionické typy trvá 2 dny. V prvním dni probereme socionickou kostru a první 4 typy, v druhém dni navážeme a probereme dalších 12 typů.

16 typů

Pochopíte všech 16 socionických typů. Ukážeme si, čím se jednotlivé typy liší a kde má každý z nich potenciál.

Socionická kostra

Naučíte se číst vědomí a podvědomí každého typu a pochopíte, co každý typ potřebuje od okolí, na co slyší, co ho motivuje a čím se brání.

Co si odnesete?

Vědomí a podvědomí

Naučíte se číst vědomí a podvědomí každého typu. Díky tomu budete vědět, co od něho můžete očekávat a jak s ním pracovat. 

16 typů

Pochopíte všech 16 typů jako je Don Quijote, Dumas, Robespierre, Hugo, Žukov, Jesenin, Maxim Gorkij, Hamlet, London, Dreiser, Napoleon, Balzac, Huxley, Gabén, Stierlitz a Dostovjevský.

4 kvadry

Naučíte se pracovat s jednotlivými kvadry (čili skupiny) socionických typů. Tyto skupiny mají stejné životní preference a určité využití pro pracovní tým.

Známé osobnosti

Praktické příklady jsou nejlepší. Jednotlivé typy si ukážeme na slavných osobnostech, které již znáte.

Videoukázky

Pomocí videoukázek uvidíte a lépe si zapamatujete jednotlivé typy.

Reference

Socionika mi ukázala, jak přemýšlí jednotlivé typy klientů a já díky tomu lépe chápu jednání zákazníků. Při jednání se zákazníky je pro mě důležité poznat jejich motivaci, cíle a jejich způsob jednání.

Radek Kučera

Obchod & Presales, Telko & ICT

Už jsem absolvovala hodně kurzů zaměřených na typologii osobnosti, nicméně socionika je jiná, přesnější, jasnější, je to složitější k pochopení v krátkém období, ale pokud tomu dáte váhu, zkoumáte svoje okolí i sami sebe, zjistíte spoustu souvislostí, které vám pomohou v pracovním i osobním životě. Navíc kurzy jsou vedeny příjemnou a zábavnou formou, taková metoda škola hrou 😉. Děkuji za možnost a poznáni socioniky, těším se na pokračování kurzů a prohlubování znalostí.

Iva Žďárská

Recruitment Manager Central Europe, Timac Agro Czech s.r.o.

To, že se někdo chová úplně jinak, než bychom si přáli či představovali, vychází z jeho odlišného typu osobnosti a jeho silných či slabých stránek. Naučit se s tím pracovat přináší obchodníkům i firmám větší zisky ve formě nových zakázek a také klid uvnitř firmy. Po absolvování vzdělání, jenž Socion nabízí, jsou lidé k sobě tolerantnější a více přijímají odlišnosti a slabé stránky druhých.

Jitka Zoderová

Strategie obchodu a kouč obchodníků, Seven Development s.r.o.

Po absolvování vzdělání v socionice jsem daleko lépe pochopila typy lidí a jejich přirozené motivy včetně jejich silných a slabých stránek. Naší společnosti od té doby vybírám kandidáty podle silných stránek a zvyšuji tak kvalitu lidského kapitálu ve firmě.

Veronika Lasotová

HR, Třinecké železárny a.s.

Co je v ceně navíc?

Lehké občerstvení

V průběhu celého dne je pro vás připraveno lehké občerstvení ve formě ovoce a pamlsků včetně kávy, čaje a vody. Oběd si každý účastník hradí sám.

PRAKTICKÉ KARTY

K probírané látce dostanete vždy příslušné plastové karty, které následně můžete nosit vždy sebou a opakovaně se tak k informacím vracet. Více na našem eshopu.

Pozvání na pokračující kurzy

Po absolvování tohoto kurzu budete přednostně zvaní na další (i nově vznikající) kurzy či možnosti dalšího vzdělání.

Termíny a registrace
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
dárkové poukazy socionika
HODNOTNÝ DÁREK

Dárkové poukazy

Namísto věcí, které stejně nepotřebujeme,  věnujte druhým dárek na celý život!

Prošvihli jste termín a máte o seminář zájem?

Zanechte kontakt a my se vám ozveme přednostně!

Pin It on Pinterest

Share This