SEMINÁŘ

Socionické typy

 

Pro ty, kteří chtějí umět číst v lidech.

Seminář zaměřený na všech 16 socionických typů: Don Quijote, Dumas, Robespierre, Hugo, Žukov, Jesenin, Hamlet, Maxim Gorkij, Dreiser, London, Napoleon, Balzac, Huxley, Gabén, Stierlitz a Dostojevský.

Podmínkou je mít absolvován seminář Základy socioniky hrou.

2 dny

Seminář socionické typy trvá 2 dny. V prvním dni probereme socionickou kostru a první 4 typy, v druhém dni navážeme a probereme dalších 12 typů.

16 typů

Pochopíte všech 16 socionických typů. Ukážeme si, čím se jednotlivé typy liší a kde má každý z nich potenciál.

Socionická kostra

Naučíte se číst vědomí a podvědomí každého typu a pochopíte, co každý typ potřebuje od okolí, na co slyší, co ho motivuje a čím se brání.

Co si odnesete?

Vědomí a podvědomí

Naučíte se číst vědomí a podvědomí každého typu. Díky tomu budete vědět, co od něho můžete očekávat a jak s ním pracovat. 

16 typů

Pochopíte všech 16 typů jako je Don Quijote, Dumas, Robespierre, Hugo, Žukov, Jesenin, Maxim Gorkij, Hamlet, London, Dreiser, Napoleon, Balzac, Huxley, Gabén, Stierlitz a Dostovjevský.

4 kvadry

Naučíte se pracovat s jednotlivými kvadry (čili skupiny) socionických typů. Tyto skupiny mají stejné životní preference a určité využití pro pracovní tým.

Známé osobnosti

Praktické příklady jsou nejlepší. Jednotlivé typy si ukážeme na slavných osobnostech, které již znáte.

Videoukázky

Pomocí videoukázek uvidíte a lépe si zapamatujete jednotlivé typy.

Reference

Socionika mi ukázala, jak přemýšlí jednotlivé typy klientů a já díky tomu lépe chápu jednání zákazníků. Při jednání se zákazníky je pro mě důležité poznat jejich motivaci, cíle a jejich způsob jednání.

Radek Kučera

Obchod & Presales, Telko & ICT

Už jsem absolvovala hodně kurzů zaměřených na typologii osobnosti, nicméně socionika je jiná, přesnější, jasnější, je to složitější k pochopení v krátkém období, ale pokud tomu dáte váhu, zkoumáte svoje okolí i sami sebe, zjistíte spoustu souvislostí, které vám pomohou v pracovním i osobním životě. Navíc kurzy jsou vedeny příjemnou a zábavnou formou, taková metoda škola hrou 😉. Děkuji za možnost a poznáni socioniky, těším se na pokračování kurzů a prohlubování znalostí.

Iva Žďárská

Recruitment Manager Central Europe, Timac Agro Czech s.r.o.

To, že se někdo chová úplně jinak, než bychom si přáli či představovali, vychází z jeho odlišného typu osobnosti a jeho silných či slabých stránek. Naučit se s tím pracovat přináší obchodníkům i firmám větší zisky ve formě nových zakázek a také klid uvnitř firmy. Po absolvování vzdělání, jenž Socion nabízí, jsou lidé k sobě tolerantnější a více přijímají odlišnosti a slabé stránky druhých.

Jitka Zoderová

Strategie obchodu a kouč obchodníků, Seven Development s.r.o.

Po absolvování vzdělání v socionice jsem daleko lépe pochopila typy lidí a jejich přirozené motivy včetně jejich silných a slabých stránek. Naší společnosti od té doby vybírám kandidáty podle silných stránek a zvyšuji tak kvalitu lidského kapitálu ve firmě.

Veronika Lasotová

HR, Třinecké železárny a.s.

Co je v ceně navíc?

Lehké občerstvení

V průběhu celého dne je pro vás připraveno lehké občerstvení ve formě ovoce a pamlsků včetně kávy, čaje a vody. Oběd si každý účastník hradí sám.

PRAKTICKÉ KARTY

K probírané látce dostanete vždy příslušné plastové karty, které následně můžete nosit vždy sebou a opakovaně se tak k informacím vracet. Více na našem eshopu.

Pozvání na pokračující kurzy

Po absolvování tohoto kurzu budete přednostně zvaní na další (i nově vznikající) kurzy či možnosti dalšího vzdělání.

Termíny a registrace
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
dárkové poukazy socionika
HODNOTNÝ DÁREK

Dárkové poukazy

Namísto věcí, které stejně nepotřebujeme,  věnujte druhým dárek na celý život!

eshop socion
PRAKTICKÉ DOPLŇKY

Eshop

Máte rádi praktické věci ihned po ruce? Mrkněte na eshop, kde najdete mnoho socionických pomůcek.

Prošvihli jste termín a máte o seminář zájem?

Zanechte kontakt a my se vám ozveme přednostně!

Pin It on Pinterest

Share This