SOCION TÝM

O nás

VÝBĚR

Do našeho týmu pečlivě vybíráme lidi podle silných stránek (socionického typu) a otevřenosti na sobě pracovat. To, co kážeme, sami děláme.

ZKUŠENOSTI

Máme za sebou více jak 5 let konzultační práce s lidmi.

RŮST

Jsme milovníci osobního rozvoje a proto neustále na sobě pracujeme. Vaši zpětnou vazbu oceníme a vítáme. Jsme také jenom lidi.

Lucie Cieslarová

Lucie Cieslarová

CEO, Lector [typ Žukov]

 

Ve chvíli, kdy jsem se začala aktivně zabývat obchodem a vedením lidí, jsem si nemohla nevšimnout rozdílů mezi nimi. Mají jiné preference, na něco jiného slyší a něco jiného ke své práci potřebují. Hledala jsem nástroj, jak lidi vést podle jejich skutečných silných stránek a doplňovat je v tom, co potřebují. Díky socionice mám systém na vedení lidí a velkou konkurenční výhodu oproti ostatním „vedoucím“. V mé práci se zaměřuji na své silné stránky – vedení lidí a tvorbu systému pro ně.

Má vize Socionu je pomoci jak jednotlivcům v hledání svého potenciálu, tak na úrovni firem zlepšit komunikaci uvnitř, naučit manažery, jak vést jednotlivé typy tak, aby všechny strany byly spokojené, naplněné a zároveň se dostavily uspokojující výsledky.

Lucie Cieslarová

Lucie Cieslarová

Coach, Consultant [typ Huxley]

 

Jako typ Huxley dokážu skvěle odhadnout potenciál lidí i vztahů, dokážu popisovat důvody chování druhého jen z popisu, aniž bych ho kdy viděla. Celý můj život je o práci s lidmi a já mám nejlepší předpoklady k práci konzultanta v socionice, díky níž jsem své talenty posunula o několik úrovní výš.

Mým cílem je dělat lidi šťastnější tím, že jim ukážu jejich skutečné talenty. Když budou totiž dělat to, k čemu mají předpoklady, budou v životě spokojenější. Stejně důležité je pro mě šířit pochopení, že každý jsme jiný, nezbytný a prospěšný. Tím, že pochopíme role jednotlivých typů ve společnosti, se můžeme mezi sebou snáz přijímat a svět bude hezčí místo k životu.

608 504 881

info@socion.cz

Praha

Máte dotaz?

Pin It on Pinterest

Share This