SLUŽBY

Reference

Socionika, to je vynikající způsob, jak během asi dvouhodinové osobní konzultace si uvědomit své silné a slabé stránky a jak ty silné jednoduše v praxi rozvíjet. V průběhu této konzultace se člověk také dozví, jaký je jeho ideální protějšek, se kterým se mu nejlépe spolupracuje nebo vede partnerský život. Člověk najednou začíná mnohem lépe rozumět tomu proč se chová, jedná a komunikuje s ostatními právě tímto způsobem a lépe rozumí tomu, proč se chovají a jak jednají lidé kolem něj.

Marek Šmucar

Investiční poradce a lektor Jógy v denním životě

Socionické poznání mi pomohlo pochopit sama sebe. Zjistila jsem, že celoživotní snaha pochopit iracionální pohled jiných a aplikovat na sebe není cesta. Mohu se jím obohatit, ale jsem racionál, logik a to je moje osobnost, ta tam je odjakživa.

Lucie Doležalová

Visual designer & illustrator

O seberozvoj se zajímám již delší dobu, proto socionika byla pro mne velmi zajímavým doplněním informací o mém osobním profilu. Rozvíjením silných stránek se můžeme posunout o mnoho více, než jen zlepšováním svých slabých stránek. Pokud však nevíte jak zjistit své silné stránky, určitě vyzkoušejte první sezení. Řekne Vám toho o sobě velmi mnoho.

Václav Sekvard

on-line marketing

Cítil jsem, že konzultantka, která vedla schůzku, se v oboru vyzná a dokáže dobře zjistit a odhadnout typ člověka a jak se s ním bavit. Zároveň jsem také uvítal příklady v podobě příběhů, na kterých jsem si téma lépe představil. Celkově vnímám sezení přínosné, zjištění typu ke mě na 90% sedí a vracím se k dokumentu, který mi byl po té zaslán.

Filip Brodský

Senior Consultant II, Partners Financial Services, a.s.

Od kamarádky jsem se dozvěděla o socionice a zaujalo mě to. Podívala jsem se na stránky, něco přečetla a zajímalo mě, jaký typ jsem. Tedy - já jsem si tipla, ale chtěla jsem vědět i jestli je to skutečnost, nebo se vidím jinde. Vyplnila jsem formulář a do zprávy napsala dotaz, zda je možné určení i po Skype. Druhý den volala Lucie, s tím, že to zkusíme. No a hned ten den. Někdy je dobré neváhat a nerozmýšlet dlouho, tak jsem souhlasila.
Celé určování mělo spád, žádné prodlužování, prostě to jelo. Typ se mi potvrdil a moc si cením toho, že Lucie vysvětluje a sděluje informace tak, aby to dotyčný pochopil, podle jeho typu. Když povídala o typu, přesně mi naskakovaly situace ze života, jak se chovám, jak co vnímám. Krásně mi to všechno zapadlo. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, víc teď vím, co je mé a co mi nikdy nepůjde hladce. A velmi si cením možnosti určení online, v mém prostředí to pro mě bylo velmi příjemné a nebyla jsem ničím svázaná, nemusela jsem se nijak kontrolovat, pro mě báječné.
Děkuji, děkuji, děkuji.
Renata Zirmová

Vrchlabí

Často přemýšlím nad tím, proč se můj přítel ke mě chová zrovna takhle, proč se moje kamarádka rozhodla zrovna takhle, proč můj šéf řekl zrovna tohle….a proč já jsem z toho často nešťastná. Socion mi pomohl s pochopením, proč se to tak děje. Proč si s jedním člověkem můžu všechno říct a druhého bych nejraději prohodila oknem.

Šárka Čtveráčková

UX Designer, Solitea Business Solutions s.r.o.

Díky zjištění mého typu v socionice jsem začal ještě více využívat své silné vlastnosti a dovednosti. O kterých jsem sice tušil, ale už po dvou hodinách povídání mi to bylo jasné.
Navíc jsem zjistil, jaký styl komunikace je pro mě nejvhodnější, a to směrem ven i dovnitř. Velmi mi socionika pomohla i v partnerském životě, protože jsem určité věci mohl přestat očekávat a naopak se soustředit také na silné vlastnosti partnerky.
Vědět o ní dříve, určitě by mi výrazně ulehčila komunikaci, posílila sebevědomí a upevnila některé vztahy mnohem rychleji. Obrovská výhoda je, že člověk dostane takové "vstupní informace" pro celý zbytek života a může je nadále konzultovat.

Michal Nedbal

Zhodnocení prostředků 10% +

Socionika mi ukázala, proč pro mě některé činnosti nikdy nebudou snadné, ať se snažím sebevíc. Zároveň mi odhalila, které vlastnosti rozvíjet a kterým aktivitám věnovat více času. Protože když budu rozvíjet své silné stránky, ty slabé budou automaticky následovat. Tohle uvědomění mi velmi pomohlo nejen v pracovním, ale i v osobním životě.

Eliška Martynková

Podnikatelka

Před nedávnem jsem prošel kurzem socioniky, kde jsem měl možnost zjistit svůj osobnostní typ.
Neváhal jsem a šel jsem do toho! Sezení bylo dynamické, akční a velmi nabíjející, co se týče energie! Co mi dalo? Zjistil jsem, na co se mám zaměřit a dělat na 100% a co zase mohu vypustit, respektive delegovat na druhé a tím  tak efektivněji využívat jak osobní, tak firemní čas. Už si nedělám těžkou hlavu z toho, co mi nejde – už vím proč! Prostě má osobnost HUXLYHO je zaměřena úplně na jiné věci, které mi jdou samy od ruky!!! Přesvědčte se sami a vyzkoušejte! Vřele doporučuji a na příští typování beru své spolupracovníky 🙂 Děkuji za tuto možnost!
Daniel Guziur

Majitel firmy na zabezpečovací systémy, Guziur System s.r.o.

Co dál?

Zjištění svého typu

Je krokem číslo jedna na cestě sebepoznání. Zjistěte svůj typ, své přednosti, svůj ideální protějšek a odneste si užitek na celý život. 

Semináře

Chcete vědět o socionice více? Chcete poznat lidi kolem vás? Využijte vzdělání a tím zvyšte svou hodnotu.

Pro firmy

Chcete vědět, s kým ve firmě doopravdy spolupracujete? Zajímá vás potenciál lidí ve vašem týmu a ideální rozložení sil?

608 504 881

info@socion.cz

Praha

Máte dotaz?

Pin It on Pinterest

Share This