SLUŽBY

Partnerská konzultace

Konzultace pro partnery, kteří chtějí zlepšit vzájemnou komunikaci a nalézt tak cestu k sobě.

}

5,5 hodin

Investujte do vašeho vztahu pár hodin svého času a díky tomu získejte užitek na celý život! Balíček Partnerské konzultace se skládá ze Zjištění typu obou partnerů a následné společné konzultace.

Zjištění typů partnerů

Zjistíte nejenom svůj typ, ale i socionický typ svého partnera. Díky tomu pochopíte, jaký je, proč se chová jak se chová a co potřebuje.

Společná konzultace

Po zjištění vašich typů máte nárok na společnou konzultaci. Zde zjistíte váš společný komunikační kanál, jak spolu vyházet a jak se prostě sladit.

Co konzultací získáte?

Silné stránky

Popis silných stránek svých a svého partnera. Zjistíte, v čem máte potenciál.

Komunikaci

Zjistíte, jakou komunikaci potřebuje váš partner a hlavně, jakým způsobem mu informace sdělovat. Totéž zjistí váš protějšek.

Pochopení

Pochopíte, proč u vás dochází k hádkám, co vaše chování vlastně znamená pro oba a jak jim předejít. 

Doplnění

Po konzultaci budete vědět, co jeden od druhého potřebujete dostávat. Jinak by váš vztah byl nenaplněný.

Slabé stránky

Zjistíte, kterým činnostem se v životě vyhnout a co po vás partner by neměl chtít. Také zjistíte, čím nezatěžovat svého partnera, co už je na něj prostě moc. 

Jak partnerská konzultace probíhá?

Praha

Konzultace standardně probíhají v Praze.

Skype

Partnerská konzultace probíhá buď osobně nebo online přes Skype. 

5,5 hodiny

Za pár hodin vašeho času dostanete návod na celý život.

Výstup

Na konci schůzky obdržíte výstup, díky kterému budete vědět, jak navzájem komunikovat, co dělat a nedělat.

Garance

V případě nespokojenosti vám vrátíme peníze.

Možnosti 
Reference

Partnerka: Při určování svého typu jsem si potvrdila své silné stránky, co je pro mě přirozené a také slabé stránky, proč je pro mě něco náročnější. Osobně si myslím, že i slabé stránky jsou pro mě výzvou a mám vždy dobrý pocit, když něco zvládnu a třeba jen částečně změním. Při párové konzultaci vyšly najevo třecí plochy mezi mnou a partnerem, které za náš tříletý vztah opakovaně pod vlivem emocí prožíváme. Díky konzultaci s Lucií máme oba informace potřebné k práci na sobě a našem vztahu zároveň. Pakliže oba zúčastnění chtějí vztah pozvednout, zachránit, někdy možná i pochopit, že tudy cesta nevede, rozhodně doporučuji práci na sobě a vztahu společně s průvodkyní Lucií. Ona je profíkem, před kterým není třeba cokoliv skrývat, nehodnotí ani vás nesoudí.

František: Mně konkrétně nejvíce pomohlo pochopení, že se každý v krizové situaci chováme zcela opačně (extrovertně x introvertně), což bylo často příčinou ještě většího vyhrocení situace. Po konzultaci s Lucií dokážu lépe pochopit, že máme každý jiné vnímání a odlišné myšlenkové pochody. Například se dokážu při konfliktu lépe ovládnout, když vím, jak to partnerka vnímá. A když vím, jaká je její přirozená reakce, je pro mě snazší tolerovat to, co pro mne bylo dříve problém. Celkově to přispělo k našemu hlubšímu poznání, což je v partnerství klíčové.

Partnerská konzultace vám umožní nahlédnout do hlavy vašeho partnera, prozkoumat jeho mozek a pak to v praxi využít, což se zatím klasické medicíně nepovedlo. Rozhodně ne se stejným partnerem. 

František Filip

Poradce v oblasti komodit, Golden Gate CZ a.s.

Partnerská konzultace nám odpověděla na otázky ohledně našich odlišností. V partnerství dochází ke střetu světů ve většině případů velmi rozdílných a harmonizace bývá komplikovaná, pokud nechápeme míru rozdílnosti a příčinu rozdílnosti u druhé osoby. Partnerská konzultace nám tyto věci objasnila a pomohla mi se podívat na svět očima mého partnera.

Darja Radha Angel

Průvodkyně žen, Radha Angel

Mám zájem o partnerskou konzultaci

dárkové poukazy socionika
HODNOTNÝ DÁREK

Dárkové poukazy

Namísto věcí, které stejně nepotřebujeme,  věnujte druhým dárek na celý život!

608 504 881

info@socion.cz

Praha

Máte dotaz?

Pin It on Pinterest

Share This