SLUŽBY

Partnerská konzultace

 

Partnerská konzultace je pro páry, jenž chtějí vyladit vzájemnou komunikaci a nalézt tak cestu k sobě a ke spokojenému soužití.

}

7 hodin

Investujte do vašeho vztahu pár hodin svého času a získejte užitek na celý život!

Zjištění typů partnerů

Zjistíte nejenom svůj typ, ale i socionický typ svého partnera. Díky tomu pochopíte, jaký je, proč se chová jak se chová a co potřebuje.

Společná konzultace

Po zjištění vašich typů máte nárok na společnou konzultaci. Zde zjistíte váš společný komunikační kanál, jak spolu vyházet a jak se prostě sladit.

Výstup

Po společné konzultaci si odnesete určité materiály a další vám budou zaslány v pdf. Kdykoliv se k nim můžete vracet.

Co partnerskou konzultací získáte?

Silné stránky

Popis silných stránek svých a svého partnera. Zjistíte, v čem máte potenciál.

Komunikaci

Zjistíte, jakou komunikaci potřebuje váš partner a hlavně, jakým způsobem mu informace sdělovat. Totéž zjistí váš protějšek.

Pochopení

Pochopíte, proč u vás dochází k hádkám, co vaše chování vlastně znamená pro oba a jak jim předejít.

Doplnění

Po konzultaci budete vědět, co jeden od druhého potřebujete dostávat. Jinak by váš vztah byl nenaplněný.

Slabé stránky

Zjistíte, kterým činnostem se v životě vyhnout a co po vás partner by neměl chtít. Také zjistíte, čím nezatěžovat svého partnera, co už je na něj prostě moc.

Jak partnerská konzultace probíhá?

Osobně

Konzultace standardně probíhají v Praze.

Online

Partnerskou konzultaci lze udělat také online (například pomocí Google Meet).

7 hodin

Za několik hodin vašeho času dostanete návod na celý život.

Garance

V případě nespokojenosti vám samozřejmě peníze vrátíme.

Výstup

Na konci schůzky obdržíte emailem výstup v pdf, díky kterému budete vědět, jak navzájem komunikovat, co dělat a nedělat.

Možnosti 
FAQ aneb časté otázky
Jak partnerská konzultace probíhá?

Pokud ještě neznáte své typy, pak půjdete postupně zvlášť jeden po druhém na zjištění vašeho typu. Jeden partner, po něm druhý partner. Poslední fází je společná konzultace, kdy se sejdeme všichni a ukážeme si rozdílnosti vašich typů, komunikační kanály, silné stránky aj.

Reference

Partnerka: Při určování svého typu jsem si potvrdila své silné stránky, co je pro mě přirozené a také slabé stránky, proč je pro mě něco náročnější. Osobně si myslím, že i slabé stránky jsou pro mě výzvou a mám vždy dobrý pocit, když něco zvládnu a třeba jen částečně změním. Při párové konzultaci vyšly najevo třecí plochy mezi mnou a partnerem, které za náš tříletý vztah opakovaně pod vlivem emocí prožíváme. Díky konzultaci s Lucií máme oba informace potřebné k práci na sobě a našem vztahu zároveň. Pakliže oba zúčastnění chtějí vztah pozvednout, zachránit, někdy možná i pochopit, že tudy cesta nevede, rozhodně doporučuji práci na sobě a vztahu společně s průvodkyní Lucií. Ona je profíkem, před kterým není třeba cokoliv skrývat, nehodnotí ani vás nesoudí.

František: Mně konkrétně nejvíce pomohlo pochopení, že se každý v krizové situaci chováme zcela opačně (extrovertně x introvertně), což bylo často příčinou ještě většího vyhrocení situace. Po konzultaci s Lucií dokážu lépe pochopit, že máme každý jiné vnímání a odlišné myšlenkové pochody. Například se dokážu při konfliktu lépe ovládnout, když vím, jak to partnerka vnímá. A když vím, jaká je její přirozená reakce, je pro mě snazší tolerovat to, co pro mne bylo dříve problém. Celkově to přispělo k našemu hlubšímu poznání, což je v partnerství klíčové.

Partnerská konzultace vám umožní nahlédnout do hlavy vašeho partnera, prozkoumat jeho mozek a pak to v praxi využít, což se zatím klasické medicíně nepovedlo. Rozhodně ne se stejným partnerem.

František Filip

Poradce v oblasti komodit, Golden Gate CZ a.s.

Partnerská konzultace nám odpověděla na otázky ohledně našich odlišností. V partnerství dochází ke střetu světů ve většině případů velmi rozdílných a harmonizace bývá komplikovaná, pokud nechápeme míru rozdílnosti a příčinu rozdílnosti u druhé osoby. Partnerská konzultace nám tyto věci objasnila a pomohla mi se podívat na svět očima mého partnera.

Darja Radha Angel

Průvodkyně žen, Radha Angel

Co dostanete v ceně navíc?

KOMUNITU

Po této konzultaci máte nárok na připojení k uzavřené facebookové komunitě, kde sdílíme další neveřejný obsah.

SETKÁNÍ NA POZVÁNÍ

Pravidelně pořádáme akce, kde jsou zváni pouze naši klienti, kteří díky tomu mají možnost se seznámit a navázat vztah jak pracovní, tak osobní. Přínos těchto setkání je v penězích nevyčíslitelný.

Mám zájem
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Co ještě můžete využít?
dárkové poukazy socionika
HODNOTNÝ DÁREK

Dárkové poukazy

Namísto věcí, které stejně nepotřebujeme,  věnujte druhým dárek na celý život!

eshop socion
PRAKTICKÉ DOPLŇKY

Eshop

Máte rádi praktické věci ihned po ruce? Mrkněte na eshop, kde najdete mnoho socionických pomůcek.

eshop socion
EBOOK

Dovednosti vs. silné stránky

Chcete umět poznat rozdíl mezi silnou stránkou (talentem) a pouhou dovedností? Zajímá vás, jaký mají život a výsledky lidé, kteří šli cestou svého talentu? To vše a mnohem víc najdete v ebooku.

608 504 881

info@socion.cz

celá ČR

Máte dotaz?