SLUŽBY

Partnerská konzultace

Konzultace pro partnery, kteří chtějí vyladit vzájemnou komunikaci a nalézt tak cestu k sobě a ke spokojenému soužití.

}

7 hodin

Investujte do vašeho vztahu pár hodin svého času a získejte užitek na celý život!

Zjištění typů partnerů

Zjistíte nejenom svůj typ, ale i socionický typ svého partnera. Díky tomu pochopíte, jaký je, proč se chová jak se chová a co potřebuje.

Společná konzultace

Po zjištění vašich typů máte nárok na společnou konzultaci. Zde zjistíte váš společný komunikační kanál, jak spolu vyházet a jak se prostě sladit.

Co partnerskou konzultací získáte?

Silné stránky

Popis silných stránek svých a svého partnera. Zjistíte, v čem máte potenciál.

Komunikaci

Zjistíte, jakou komunikaci potřebuje váš partner a hlavně, jakým způsobem mu informace sdělovat. Totéž zjistí váš protějšek.

Pochopení

Pochopíte, proč u vás dochází k hádkám, co vaše chování vlastně znamená pro oba a jak jim předejít.

Doplnění

Po konzultaci budete vědět, co jeden od druhého potřebujete dostávat. Jinak by váš vztah byl nenaplněný.

Slabé stránky

Zjistíte, kterým činnostem se v životě vyhnout a co po vás partner by neměl chtít. Také zjistíte, čím nezatěžovat svého partnera, co už je na něj prostě moc.

Jak partnerská konzultace probíhá?

Osobně

Konzultace standardně probíhají v Praze.

Online

Partnerskou konzultaci lze udělat také online (například pomocí Google Meet).

7 hodin

Za několik hodin vašeho času dostanete návod na celý život.

Výstup v pdf

Na konci schůzky obdržíte emailem výstup v pdf, díky kterému budete vědět, jak navzájem komunikovat, co dělat a nedělat.

Garance

V případě nespokojenosti vám samozřejmě peníze vrátíme.

Možnosti 
Reference

Partnerka: Při určování svého typu jsem si potvrdila své silné stránky, co je pro mě přirozené a také slabé stránky, proč je pro mě něco náročnější. Osobně si myslím, že i slabé stránky jsou pro mě výzvou a mám vždy dobrý pocit, když něco zvládnu a třeba jen částečně změním. Při párové konzultaci vyšly najevo třecí plochy mezi mnou a partnerem, které za náš tříletý vztah opakovaně pod vlivem emocí prožíváme. Díky konzultaci s Lucií máme oba informace potřebné k práci na sobě a našem vztahu zároveň. Pakliže oba zúčastnění chtějí vztah pozvednout, zachránit, někdy možná i pochopit, že tudy cesta nevede, rozhodně doporučuji práci na sobě a vztahu společně s průvodkyní Lucií. Ona je profíkem, před kterým není třeba cokoliv skrývat, nehodnotí ani vás nesoudí.

František: Mně konkrétně nejvíce pomohlo pochopení, že se každý v krizové situaci chováme zcela opačně (extrovertně x introvertně), což bylo často příčinou ještě většího vyhrocení situace. Po konzultaci s Lucií dokážu lépe pochopit, že máme každý jiné vnímání a odlišné myšlenkové pochody. Například se dokážu při konfliktu lépe ovládnout, když vím, jak to partnerka vnímá. A když vím, jaká je její přirozená reakce, je pro mě snazší tolerovat to, co pro mne bylo dříve problém. Celkově to přispělo k našemu hlubšímu poznání, což je v partnerství klíčové.

Partnerská konzultace vám umožní nahlédnout do hlavy vašeho partnera, prozkoumat jeho mozek a pak to v praxi využít, což se zatím klasické medicíně nepovedlo. Rozhodně ne se stejným partnerem. 

František Filip

Poradce v oblasti komodit, Golden Gate CZ a.s.

Partnerská konzultace nám odpověděla na otázky ohledně našich odlišností. V partnerství dochází ke střetu světů ve většině případů velmi rozdílných a harmonizace bývá komplikovaná, pokud nechápeme míru rozdílnosti a příčinu rozdílnosti u druhé osoby. Partnerská konzultace nám tyto věci objasnila a pomohla mi se podívat na svět očima mého partnera.

Darja Radha Angel

Průvodkyně žen, Radha Angel

Co dostanete v ceně navíc?

KOMUNITU

Po této konzultaci máte nárok na připojení k uzavřené facebookové komunitě, kde sdílíme další neveřejný obsah. 

SETKÁNÍ NA POZVÁNÍ

Pravidelně pořádáme akce, kde jsou zváni pouze naši klienti, kteří díky tomu mají možnost se seznámit a navázat vztah jak pracovní, tak osobní. Přínos těchto setkání je v penězích nevyčíslitelný. 

Mám zájem
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
dárkové poukazy socionika
HODNOTNÝ DÁREK

Dárkové poukazy

Namísto věcí, které stejně nepotřebujeme,  věnujte druhým dárek na celý život!

608 504 881

info@socion.cz

Praha

Máte dotaz?

Pin It on Pinterest

Share This