SLUŽBY

Zjištění typu (socionického)

 

Konzultace zjištění typu slouží k určení socionického typu, který je na celý život. A to se vyplatí.

Zjistěte SVŮJ TYP, své silné stránky, svůj potenciál a také svůj ideální protějšek.

Nebo tuto konzultaci darujte svým blízkým a díky ní objevte, jak s nimi mluvit a co skutečně potřebují.

}

2 hodiny

Investujte do sebe 2 hodiny času a získejte užitek na celý život!

w

Konzultace

Zjištění socionického typu probíhá formou konzultace. Bude to povídání o vašem životě, návycích, zvycích a o tom, jak to máte či nemáte.

Typ na celý život

Váš typ vám nikdy nikdo nevezme a můžete díky němu najít svůj ideální protějšek či lepší práci.

Výstup

Po 2 hodinách si odnesete svůj typ a následně vám bude zaslán mnohostránkový dokument s dalšími informacemi.

ZJIŠTĚNÍ TYPU – CO TÍM ZÍSKÁTE?

Silné stránky

Popis svých silných stránek a činností s nimi spojených. Zaměřte se na ně.

Uplatnění

Zjistíte, jaké profesní uplatnění bude pro vás to „pravé ořechové“.

Vaše chování

Pochopíte, proč se chováte v krizové situaci jinak než v komfortní zóně.

Ideální protějšek

Kdo vás nejlépe doplní? Co máte dostávat od svého okolí? To vše se dozvíte.

Slabé stránky

Zjistíte, které činnosti ve svém životě vynechat a delegovat je raději na někoho jiného.

Pro koho?

Jednotlivce,

partnery, rodinu či děti

  • Pro VÁS. Zjistěte svůj typ, své silné stránky, ideální protějšek a mnoho dalšího.

 

  • Pro PARTNERY. Zjistěte také, s kým doopravdy žijete v jedné domácnosti a jak s ním mluvit. Pokud máte PARTNERA a ani jeden neznáte svůj typ, využijte zvýhodněný balíček PARTNERSKÉ KONZULTACE.

 

  • Pro RODINY. Chcete zjistit, jak se všemi členy vaší domácnosti mluvit, na co opravdu slyší a kde je jejich potenciál? Pak si objednejte konzultaci pro všechny!

 

  • Pro DĚTI. Pokud máte DÍTĚ a chcete zjisti jeho typ, od 6ti let je to možné. Objednejte se zde na stránce.

 

  • Pro všechny OKOLO VÁS. Ať už darujte tuto konzultaci svému kolegovi v práci nebo dobré kamarádce, darujete jich dárek na celý život. DÁRKOVÉ POUKAZY jsou ZDE.
Jak zjištění typu probíhá?

OSOBNĚ

Osobní konzultace probíhají standardně v Praze. Za rodinou nebo za více lidmi přijedeme.

ONLINE

Zjištění typu probíhá buď osobně nebo online přes Google Meet.

2 HODINY

Za pouhé 2 hodiny vašeho času budete mít výstup na celý život.

GARANCE

V případě nespokojenosti vám peníze vrátíme.

VÝSTUP

Na konci schůzky získáte svůj typ a dále emailem PDF (více jak 20 stran).

FAQ aneb časté otázky
Jak zjištění typu probíhá?

Tato schůzka má 3 části (více v tomto článku). V té první si řekneme nějaký úvod o socionice a o tom, jak se vidíte. Ta druhá je hlavně o vás – jak to máte ve svém životě. A ta třetí už je výklad vašeho typu, popis + vaše otázky. Po té se vám zašle výstup a pokud by vás něco ještě zajímalo či byste se chtěli rozvíjet, může se v konzultacích pokračovat. 

Co si mám sebou vzít?

Vezměte si hlavně dobrou náladu, možná papír tužku (ale nutně nepotřebujete) a můžete si připravit, na co se konzultanta budete ptát (co vás třeba velmi zajímá).

Kdo bude můj socionický typ zjišťovat?

Buď samotná zakladatelka SOCIONu – Lucie Aila (roz.Cieslarová), anebo jeden či jedna z konzultantů, jenž mají za sebou patřičný výcvik s praxí.

Šlo by udělat konzultaci v angličtině?

Ano, již jsme to dělali. Oznámit nám to ale musíte předem, protože je potřeba se na to připravit. 

Co když se u nějakého typu vidím? Nebo u dvou?

Je to normální, máme sklony hledat v čemkoli podobnost s námi. Některé typy se mohou z části překrývat = mají např. 1 stejnou silnou stránku. Ostatní už mají jinak.

Zjistím si svůj typ sám / sama

Bránit vám v tom nikdo nebude, ale mějte na paměti, že musíte být k sobě extrémně pravdivý, znát se a také znát do detailu socionické typy. Více je mimochodem zde ve článku ZDE. 

Jak probíhá zjištění typu dítěte?

Toto je speciální konzultace a ta se odehrává v přirozeném prostředí dítěte – čili doma. Ideálně v jeho pokoji, kde vidíme s čím si hraje, jak si hraje apod. Pokud je dítě větší (cca od 11 let), je možno i online. 

Proč zjištění dítěte je od 6ti let?

Aby se určení typu provádělo dobře. Mějte na paměti, že některé introvertní děti se moc neprojevují a zjisti typ je horší. Také se díváme na tělo – čím dospělejší, tím lepší pro určení. Ale samozřejmě jsou typy, které jsou velmi výrazné a někdy již ve 4 letech můžeme s klidem v duši říci, co jsou za typ.

Proč se nezjišťuje typ testem?

Protože takový komplexní zatím neexistuje. Máme zkušenosti s jinými (např. MBTI) a tam jsme si všimli 60% chybovosti. A to přeci nechcete. Navíc počítač vaše tělo nevidí a na vaše dětství se moc nezeptá. Více je ve článku ZDE.

Reference

Cítil jsem, že konzultantka, která vedla schůzku, se v oboru vyzná a dokáže dobře zjistit a odhadnout typ člověka a jak se s ním bavit. Zároveň jsem také uvítal příklady v podobě příběhů, na kterých jsem si téma lépe představil. Celkově vnímám sezení přínosné, otypování ke mě na 90% sedí a vracím se k dokumentu, který mi byl po té zaslán.

Filip Brodský

Senior Consultant II, Partners Financial Services, a.s.

Od kamarádky jsem se dozvěděla o socionice a zaujalo mě to. Podívala jsem se na stránky, něco přečetla a zajímalo mě, jaký typ jsem. Tedy - já jsem si tipla, ale chtěla jsem vědět i jestli je to skutečnost, nebo se vidím jinde. Vyplnila jsem formulář a do zprávy napsala dotaz, zda je možné určení i po Skype. Druhý den volala Lucie, s tím, že to zkusíme. No a hned ten den. Někdy je dobré neváhat a nerozmýšlet dlouho, tak jsem souhlasila.
Celé určování mělo spád, žádné prodlužování, prostě to jelo. Typ se mi potvrdil a moc si cením toho, že Lucie vysvětluje a sděluje informace tak, aby to dotyčný pochopil, podle jeho typu. Když povídala o typu, přesně mi naskakovaly situace ze života, jak se chovám, jak co vnímám. Krásně mi to všechno zapadlo. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, víc teď vím, co je mé a co mi nikdy nepůjde hladce. A velmi si cením možnosti určení online, v mém prostředí to pro mě bylo velmi příjemné a nebyla jsem ničím svázaná, nemusela jsem se nijak kontrolovat, pro mě báječné.
Děkuji, děkuji, děkuji.
Renata Zirmová

Vrchlabí

Díky zjištění mého typu v socionice jsem začal ještě více využívat své silné vlastnosti a dovednosti. O kterých jsem sice tušil, ale už po dvou hodinách povídání mi to bylo jasné.
Navíc jsem zjistil, jaký styl komunikace je pro mě nejvhodnější, a to směrem ven i dovnitř. Velmi mi socionika pomohla i v partnerském životě, protože jsem určité věci mohl přestat očekávat a naopak se soustředit také na silné vlastnosti partnerky.
Vědět o ní dříve, určitě by mi výrazně ulehčila komunikaci, posílila sebevědomí a upevnila některé vztahy mnohem rychleji. Obrovská výhoda je, že člověk dostane takové "vstupní informace" pro celý zbytek života a může je nadále konzultovat.

Michal Nedbal

Zhodnocení prostředků 10% +

Socionika, to je vynikající způsob, jak během asi dvouhodinové osobní konzultace si uvědomit své silné a slabé stránky a jak ty silné jednoduše v praxi rozvíjet. V průběhu této konzultace se člověk také dozví, jaký je jeho ideální protějšek, se kterým se mu nejlépe spolupracuje nebo vede partnerský život. Člověk najednou začíná mnohem lépe rozumět tomu proč se chová, jedná a komunikuje s ostatními právě tímto způsobem a lépe rozumí tomu, proč se chovají a jak jednají lidé kolem něj.

Marek Šmucar

Investiční poradce a lektor Jógy v denním životě

Co dostanete v ceně navíc?

KOMUNITU

Po této konzultaci máte nárok na připojení k uzavřené facebookové komunitě, kde sdílíme další neveřejný obsah.

SETKÁNÍ NA POZVÁNÍ

Pravidelně pořádáme akce, kde jsou zváni pouze naši klienti, kteří díky tomu mají možnost se seznámit a navázat vztah jak pracovní, tak osobní. Přínos těchto setkání je v penězích nevyčíslitelný.

Mám zájem
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Co ještě můžete využít?
dárkové poukazy socionika
HODNOTNÝ DÁREK

Dárkové poukazy

Namísto věcí, které stejně nepotřebujeme,  věnujte druhým dárek na celý život!

eshop socion
PRAKTICKÉ DOPLŇKY

Eshop

Máte rádi praktické věci ihned po ruce? Mrkněte na eshop, kde najdete mnoho socionických pomůcek.

eshop socion
EBOOK

Dovednosti vs. silné stránky

Chcete umět poznat rozdíl mezi silnou stránkou (talentem) a pouhou dovedností? Zajímá vás, jaký mají život a výsledky lidé, kteří šli cestou svého talentu? To vše a mnohem víc najdete v ebooku.

608 504 881

info@socion.cz

celá ČR

Máte dotaz?