SLUŽBY

Dárkové poukazy socioniky

Namísto ponožek a pyžama darujte druhým poznání sebe sama!

Žijeme v době blahobytu a přebytku. Každý z nás poznal mnohé destinace, koupil si mnoho věcí. Známe ale sami sebe? Skutečně? Zainvestujme do lidí a ne do hromady věcí okolo nás. Pořiďte dárkové poukazy socioniky a darujte tak dárek na celý život.

CHCI POUKAZ

Chcete darovat hodnotný dárek?

Pak si vyberte z možností jako je zjištění typu, partnerská konzultace či semináře.

Zjištění typu

Dvouhodinová konzultace sloužící ke zjištění socionického typu, díky kterému člověk pozná sám sebe, své silné stránky, svůj potenciál či kompatibilního partnera.

Platnost poukazu je 90 dní.

Partnerská konzultace

Konzultace pro partnery, kteří chtějí zlepšit vzájemnou komunikaci a nalézt tak cestu k sobě. Oba partneři zjistí svůj typ a dostanou návod, jakým způsobem spolu komunikovat.

Platnost poukazu je 90 dní.

Semináře

Semináře socioniky vás naučí poznat, kdo naproti vám sedí. Budete umět číst v lidech a na první dobrou odhadnete člověka. Stanete se mistry v poznání druhých.

Platnost poukazu je 365 dní.

Z lásky

Přemýšlíte, co darovat své drahé polovičce nebo někomu, na kom vám opravdu záleží? Darujte krásný poukaz na zjištění typu nebo společnou partnerskou konzultaci.

Platnost poukazu je 90 dní.

mám  POUKAZ 

Dostali jste dárkové poukazy socioniky?

lucie cieslarová

Pak kontaktuje naší Lucii přímo a domluvte si termín vaší konzultace. Pokud jste dostali poukaz na vzdělání, přihlašte se na příslušný seminář a svůj poukaz si vezměte sebou.

Pokud jste pravděpodobně introvert a chcete spíše zanechat na sebe kontakt, vyplňte prosím formulář a my se vám ozveme!

608 504 881

608 504 881

info@socion.cz

celá ČR

Máte dotaz?