naši klienti

Reference

HR a personalisté

Po absolvování vzdělání v socionice jsem daleko lépe pochopila typy lidí a jejich přirozené motivy včetně jejich silných a slabých stránek. Naší společnosti od té doby vybírám kandidáty podle silných stránek a zvyšuji tak kvalitu lidského kapitálu ve firmě.

Veronika Lasotová

HR, Třinecké železárny a.s.

Už jsem absolvovala hodně kurzů zaměřených na typologii osobnosti, nicméně socionika je jiná, přesnější, jasnější, je to složitější k pochopení v krátkém období, ale pokud tomu dáte váhu, zkoumáte svoje okolí i sami sebe, zjistíte spoustu souvislostí, které vám pomohou v pracovním i osobním životě. Navíc kurzy jsou vedeny příjemnou a zábavnou formou, taková metoda škola hrou 😉. Děkuji za možnost a poznáni socioniky, těším se na pokračování kurzů a prohlubování znalostí.

Iva Žďárská

Recruitment Manager Central Europe, Timac Agro Czech s.r.o.

obchodníci a vedoucí obchodních týmů

Na socionice se mi líbí, že ukazuje a krásně vystihuje životní vývoj člověka včetně přechodu na své silné stránky. V naší firmě jsme díky ní poznali vzájemné průsečíky a také to, kde na druhého nemáme tlačit. Pro týmovou spolupráci je socionika klíčová.

David Janeček

Obchodník, Business Animals s.r.o.

Vzdělání v socionice mi pomohlo v obchodě, výrazně mi ulehčilo komunikaci, posílilo sebevědomí a nasměrovalo k využití mých silných stránek.

Michal Nedbal

Obchodník a poradce, Golden Gate a.s.

Po využití služeb Socionu jsem začal pracovat na svých silných stránkách, které jsou v současné době mnohem rozvinutější, než kdy byly. Díky tomu jsem si udržel stávající klientelu a novou získal. Našel jsem způsob, jak využít svůj potenciál při práci s klienty.

Vítězslav Procházka

Obchodník, Hrdina & České pískovce s.r.o.

Socionika mi ukázala, jak přemýšlí jednotlivé typy klientů a já díky tomu nejenom lépe klienta na schůzce odhadnu, ale především mu dám to, co chce. Má úspěšnost se díky tomu zvýšila a klienti jsou spokojenější a loajálnější.

Radek Kučera

Obchodník, T-mobile a.s.

Socioniku považuji za typologii, která je ojedinělá a která vše bere jinak než ostatní. Od té doby, co jsem prošla službami Socionu, mnohem více poslouchám svou druhou nejsilnější stránku, která se nazývá intuice času. Díky ní také vím, kdy si můžu říct o obchod a kdy klient ještě není připraven.

Ivana Jelonková

Obchodnice & učitelka Jógy

To, že se někdo chová úplně jinak, než bychom si přáli či představovali, vychází z jeho odlišného typu osobnosti a jeho silných či slabých stránek. Naučit se s tím pracovat přináší obchodníkům i firmám větší zisky ve formě nových zakázek a také klid uvnitř firmy. Po absolvování vzdělání, jenž Socion nabízí, jsou lidé k sobě tolerantnější a více přijímají odlišnosti a slabé stránky druhých.

Jitka Zoderová

Ikigai koučka, obchodnice

Socionika mi přinesla hlubší pochopení mých talentů a dala mi odpovědi na otázky, na které jsem v jiných profilovacích systémech nedostal odpověď. Důležité pro mě bylo například uvědomění, že lidé, kteří mají talent komunikovat a budovat vztahy s lidmi, jsou introvertního a extrovertního typu. Velmi užitečné jsou pro mě instrukce, jaké otázky bych si raději neměl klást, protože vedou k zaseknutí, a které otázky bych si naopak měl pokládat, protože jsou v souladu s mou přirozeností a udržují mě ve flow. Profesně mě socionika obohatila tím, že rozšířila mé obzory a dala mi další možnost kam nasměrovat mé klienty, pokud budou chtít hlouběji zkoumat své talenty.

Tomáš Nutil

Obchodník a Talent Master

Po setkání se socionikou jsem si dovolila využívat své přirozené talenty, mezi které patří kreativita a spontánnost. Také již vím, do čeho směřovat svou energii a u čeho neztrácet svůj čas. Při své práci, což je obchod, své silné stránky využívám a jdu si svou přirozenou cestou. Což je cesta odlišná od „normálního“ pohledu na obchodníka, nicméně mně a firmě, pro níž pracuji, přináší nadstandardní výsledky a tím pádem i výdělky. 

Barbara Golasowská

Obchodnice

Podnikatelé / Freelanceři

Socionika mi ukázala, proč pro mě některé činnosti nikdy nebudou snadné, ať se snažím sebevíc. Zároveň mi odhalila, které vlastnosti rozvíjet a kterým aktivitám věnovat více času. Protože když budu rozvíjet své silné stránky, ty slabé budou automaticky následovat. Tohle uvědomění mi velmi pomohlo nejen v pracovním, ale i v osobním životě.

Eliška Martynková

Tvorba videí, Eliška Martynková

Socionika mi přinesla pochopení jak silných stránek tak slabých stránek. Slabé stránky mi pomohla přijmout, dnes už vím, na čem stavět a které činnosti delegovat na jiné. Díky tomu v současné době dělám jen ty činnosti, které jsou v souladu s mými talenty. 

Pavla Lokajová

Copywriter, Pavla Lokajová

Před nedávnem jsem prošel kurzem socioniky, kde jsem měl možnost nechat se otestovat ohledně typu mé osobnosti.
Neváhal jsem a šel jsem do toho! Sezení bylo dynamické, akční a velmi nabíjející, co se týče energie! Co mi dalo? Zjistil jsem, na co se mám zaměřit a dělat na 100% a co zase mohu vypustit, respektive delegovat na druhé a tím efektivněji využívat jak osobní, tak firemní čas. Už si nedělám těžkou hlavu z toho, co mi nejde – už vím proč! Prostě má osobnost HUXLYHO je zaměřena úplně na jiné věci, které mi jdou samy od ruky!!! Přesvědčte se sami a vyzkoušejte! Vřele doporučuji a na příští kurz beru své spolupracovníky 🙂 Děkuji za tuto možnost!
Daniel Guziur

Majitel firmy na zabezpečovací systémy, Guziur System s.r.o.

Měl jsem tu příležitost se zúčastnit workshopu, který se zaměřoval na rozvoj osobnosti podle určitých typologických typů. Zjistil, jsem že typologicky můj tým je velmi dobře rozdělen a jak takový tým mám řídit z pohledu své osoby. Celý koncept se zaměřuje na podporu silných stránek, což je velmi zajímavé a trochu to mění mé vlastní stereotypy, kdy jsem byl přesvědčen, že k tomu abych byl v životě úspěšný, potřebuji rozvíjet hlavně své slabé stránky. Domnívám se, že Socion přichází zábavnou formou s produktem, který pro budoucí práci s týmem, může přinést zajímavé pozitivních efekty (zlepšení interní komunikace, poznání sebe sama, stmelení týmu). Pokud chcete poznat své silné stránky a nabít přirozené sebe – vědomí, je to krok správným směrem a vřele Vám tento workshop doporučuji.

Jindřich Dohnal

Jednatel, Senior konzultant, Creatixo Progress s.r.o.

608 504 881

info@socion.cz

Máte dotaz?