naši klienti

Reference

Videoreference
Majitelé a ředitelé firem

Nechal jsem přes SOCION určit povahový profil sobě a svým osmi nejlepším manažerům proto, abychom lépe poznali každý sám sebe, sebe navzájem a uměli spolu lépe komunikovat. Většina z nás byla nadšena tím, co jsme se dozvěděli, často jsme nedokázali dopředu správně odhadnout náš profil a nyní víme, jak se sebou lépe pracovat, na čem stavět své další výsledky, jak se lépe chápat a komu co můžeme svěřit v rámci budoucích společných projektů. Určitě to má smysl a beru osobně jako velmi dobře investované prostředky. Navíc přístup všech tří Lucií byl moc přátelský a přitom profesionální, což také velmi oceňuji a není samozřejmostí.

Václav Ston

Regionální ředitel, Bidli Holding a.s.

Před nedávnem jsem prošel kurzem socioniky, kde jsem měl možnost nechat se otestovat ohledně typu mé osobnosti.
Neváhal jsem a šel jsem do toho! Sezení bylo dynamické, akční a velmi nabíjející, co se týče energie! Co mi dalo? Zjistil jsem, na co se mám zaměřit a dělat na 100% a co zase mohu vypustit, respektive delegovat na druhé a tím efektivněji využívat jak osobní, tak firemní čas. Už si nedělám těžkou hlavu z toho, co mi nejde – už vím proč! Prostě má osobnost HUXLYHO je zaměřena úplně na jiné věci, které mi jdou samy od ruky!!! Přesvědčte se sami a vyzkoušejte! Vřele doporučuji a na příští kurz beru své spolupracovníky 🙂 Děkuji za tuto možnost!
Daniel Guziur

Majitel firmy na zabezpečovací systémy, Guziur System s.r.o.

Měl jsem tu příležitost se zúčastnit workshopu, který se zaměřoval na rozvoj osobnosti podle určitých typologických typů. Zjistil, jsem že typologicky můj tým je velmi dobře rozdělen a jak takový tým mám řídit z pohledu své osoby. Celý koncept se zaměřuje na podporu silných stránek, což je velmi zajímavé a trochu to mění mé vlastní stereotypy, kdy jsem byl přesvědčen, že k tomu abych byl v životě úspěšný, potřebuji rozvíjet hlavně své slabé stránky. Domnívám se, že Socion přichází zábavnou formou s produktem, který pro budoucí práci s týmem, může přinést zajímavé pozitivních efekty (zlepšení interní komunikace, poznání sebe sama, stmelení týmu). Pokud chcete poznat své silné stránky a nabít přirozené sebe – vědomí, je to krok správným směrem a vřele Vám tento workshop doporučuji.

Jindřich Dohnal

Jednatel, Senior konzultant, Creatixo Progress s.r.o.

obchodníci a vedoucí obchodních týmů

Socionika mi přinesla hlubší pochopení mých talentů a dala mi odpovědi na otázky, na které jsem v jiných profilovacích systémech nedostal odpověď. Důležité pro mě bylo například uvědomění, že lidé, kteří mají talent komunikovat a budovat vztahy s lidmi, jsou introvertního a extrovertního typu. Velmi užitečné jsou pro mě instrukce, jaké otázky bych si raději neměl klást, protože vedou k zaseknutí, a které otázky bych si naopak měl pokládat, protože jsou v souladu s mou přirozeností a udržují mě ve flow. Profesně mě socionika obohatila tím, že rozšířila mé obzory a dala mi další možnost kam nasměrovat mé klienty, pokud budou chtít hlouběji zkoumat své talenty. 

Tomáš Nutil

Obchodník a Talent Master

Díky zjištění mého typu v socionice jsem začal ještě více využívat své silné vlastnosti a dovednosti. O kterých jsem sice tušil, ale už po dvou hodinách povídání mi to bylo jasné.
Navíc jsem zjistil, jaký styl komunikace je pro mě nejvhodnější, a to směrem ven i dovnitř. Velmi mi socionika pomohla i v partnerském životě, protože jsem určité věci mohl přestat očekávat a naopak se soustředit také na silné vlastnosti partnerky.
Vědět o ní dříve, určitě by mi výrazně ulehčila komunikaci, posílila sebevědomí a upevnila některé vztahy mnohem rychleji. Obrovská výhoda je, že člověk dostane takové „vstupní informace“ pro celý zbytek života a může je nadále konzultovat.

Michal Nedbal

Obchodník a poradce, Golden Gate a.s.

Po využití služeb Socionu jsem začal pracovat na svých silných stránkách, které jsou v současné době mnohem rozvinutější, než kdy byly. Díky tomu jsem si udržel stávající klientelu a novou získal. Našel jsem způsob, jak využít svůj potenciál při práci s klienty. 

Vítězslav Procházka

Obchodník, Hrdina & České pískovce s.r.o.

Socionika mi ukázala, jak přemýšlí jednotlivé typy klientů a já díky tomu lépe chápu jednání zákazníků. Při jednání se zákazníky je pro mě důležité poznat jejich motivaci, cíle a jejich způsob jednání.

Radek Kučera

Obchod & Presales, Telko & ICT

Socioniku považuji za typologii, která je ojedinělá a která vše bere jinak než ostatní. Od té doby, co jsem prošla službami Socionu, mnohem více poslouchám svou druhou nejsilnější stránku, která se nazývá intuice času. Díky ní také vím, kdy si můžu říct o obchod a kdy klient ještě není připraven. 

Ivana Jelonková

Obchodnice, Incore Investment s.r.o.

To, že se někdo chová úplně jinak, než bychom si přáli či představovali, vychází z jeho odlišného typu osobnosti a jeho silných či slabých stránek. Naučit se s tím pracovat přináší obchodníkům i firmám větší zisky ve formě nových zakázek a také klid uvnitř firmy. Po absolvování vzdělání, jenž Socion nabízí, jsou lidé k sobě tolerantnější a více přijímají odlišnosti a slabé stránky druhých.

Jitka Zoderová

Strategie obchodu a kouč obchodníků, Seven Development s.r.o.

Na socionice se mi líbí, že ukazuje a krásně vystihuje životní vývoj člověka včetně přechodu na své silné stránky. V naší firmě jsme díky ní poznali vzájemné průsečíky a také to, kde na druhého nemáme tlačit. Pro týmovou spolupráci je socionika klíčová.

David Janeček

Obchodník, Business Animals s.r.o.

Cítil jsem, že konzultantka, která vedla schůzku, se v oboru vyzná a dokáže dobře zjistit a odhadnout typ člověka a jak se s ním bavit. Zároveň jsem také uvítal příklady v podobě příběhů, na kterých jsem si téma lépe představil. Celkově vnímám sezení přínosné, zjištění typu ke mě na 90% sedí a vracím se k dokumentu, který mi byl po té zaslán.

Filip Brodský

Senior Consultant II, Partners Financial Services, a.s.

Socionika, to je vynikající způsob, jak během asi dvouhodinové osobní konzultace si uvědomit své silné a slabé stránky a jak ty silné jednoduše v praxi rozvíjet. V průběhu této konzultace se člověk také dozví, jaký je jeho ideální protějšek, se kterým se mu nejlépe spolupracuje nebo vede partnerský život. Člověk najednou začíná mnohem lépe rozumět tomu proč se chová, jedná a komunikuje s ostatními právě tímto způsobem a lépe rozumí tomu, proč se chovají a jak jednají lidé kolem něj.

Marek Šmucar

Investiční poradce a lektor Jógy v denním životě

HR a personalisté

Po absolvování vzdělání v socionice jsem daleko lépe pochopila typy lidí a jejich přirozené motivy včetně jejich silných a slabých stránek. Naší společnosti od té doby vybírám kandidáty podle silných stránek a zvyšuji tak kvalitu lidského kapitálu ve firmě.

Veronika Lasotová

HR, Třinecké železárny a.s.

Už jsem absolvovala hodně kurzů zaměřených na typologii osobnosti, nicméně socionika je jiná, přesnější, jasnější, je to složitější k pochopení v krátkém období, ale pokud tomu dáte váhu, zkoumáte svoje okolí i sami sebe, zjistíte spoustu souvislostí, které vám pomohou v pracovním i osobním životě. Navíc kurzy jsou vedeny příjemnou a zábavnou formou, taková metoda škola hrou 😉. Děkuji za možnost a poznáni socioniky, těším se na pokračování kurzů a prohlubování znalostí.

Iva Žďárská

Recruitment Manager Central Europe, Timac Agro Czech s.r.o.

Podnikatelé / Freelanceři

Socionika mi ukázala, proč pro mě některé činnosti nikdy nebudou snadné, ať se snažím sebevíc. Zároveň mi odhalila, které vlastnosti rozvíjet a kterým aktivitám věnovat více času. Protože když budu rozvíjet své silné stránky, ty slabé budou automaticky následovat. Tohle uvědomění mi velmi pomohlo nejen v pracovním, ale i v osobním životě.

Eliška Martynková

Tvorba videí, Eliška Martynková

Socionika mi přinesla pochopení jak silných stránek tak slabých stránek. Slabé stránky mi pomohla přijmout, dnes už vím, na čem stavět a které činnosti delegovat na jiné. Díky tomu v současné době dělám jen ty činnosti, které jsou v souladu s mými talenty. 

Pavla Lokajová

Copywriter, Pavla Lokajová

spolupráce

Firmy

podnikat chytře
bridgewater
bidli
incore
mall cz
businessanimals
Co dál?

Zjištění typu

Konzultace k zjištění typu je krokem číslo jedna na cestě sebepoznání. Zjistěte své talenty či svůj ideální protějšek a odneste si užitek na celý život.

socion academy akademie

Akademie

Chcete vědět o socionice více? Chcete poznat lidi kolem vás? Využijte našeho online vzdělání a naučte se socioniku z pohodlí vašeho domova.

socion ebooky

Ebooky

Chcete si o socionice přečíst více? Pak si přečtěte ebooky na téma sebepoznání, silné stránky, socionické typy a mnoho dalšího.

socion eshop

Eshop

Naučte se pracovat s lidmi pomocí praktických pomůcek, které můžete mít stále u sebe. Najdete na našem eshopu.

Pro firmy

Chcete vědět, s kým ve firmě doopravdy spolupracujete? Zajímá vás potenciál lidí ve vašem týmu a ideální rozložení sil?

608 504 881

info@socion.cz

celá ČR

Máte dotaz?