Zjištění typu

 

Konzultace sloužící ke zjištění svého socionického typu, který máme na celý život.

Co konzultací získáte?

Silné stránky

Popis svých silných stránek a činností spojených s nimi. Zaměřte se na ně.

Uplatnění

Zjistíte, jaké profesní uplatnění bude pro vás to „pravé ořechové“.

Vaše chování

Pochopíte, proč se chováte v krizové situaci jinak než v komfortní zóně.

Ideální protějšek

Kdo vás nejlépe doplní? Co máte dostávat od svého okolí? To vše se dozvíte.

Slabé stránky

Zjistíte, které činnosti ve svém životě vynechat a raději delegovat na někoho jiného.

Pro koho je zjištění typu vhodné?

Jednotlivce

Pro ty, kteří chtějí znát svůj typ, svůj potenciál a ideální protějšek.

Páry

Jak spolu mluvit a co každý z nás potřebuje dostávat? Proč vznikají konflikty? Hodíme se k sobě? Socionika prozradí.

Rodiny

Kdo je kdo a co vzájemně potřebujeme? Nebo jakou „řečí“ máme vzájemně komunikovat?  Zjistěte to.

Děti a mládež

Jakou „řečí“ mluvit se svým dítětem tak, aby to vzalo? Jaký potenciál v životě má? Na konzultaci odpovíme. Vhodné od 6ti let a v přirozeném prostředí dítěte.

Jak zjištění typu probíhá?

Konzultace

Váš typ zjistíme osobní konzultací (popř.konzultací přes Skype).

Praha

Standardně konzultace probíhají v Praze. Za rodinou klidně přijedeme.

2 hodiny

Za 2 hodiny vašeho času budete mít výstup na celý život.

2000 Kč

Stojí 1 osoba. Dítě do 15 let je za 2 400 Kč. Máte dárkový poukaz? Uplatněte ho.

Garance

V případě nespokojenosti vám vrátíme peníze.

Výstup

Na konci schůzky obdržíte výstup s vaším typem a po té emailem další materiál.

Reference

Cítil jsem, že konzultantka, která vedla schůzku, se v oboru vyzná a dokáže dobře zjistit a odhadnout typ člověka a jak se s ním bavit. Zároveň jsem také uvítal příklady v podobě příběhů, na kterých jsem si téma lépe představil. Celkově vnímám sezení přínosné, otypování ke mě na 90% sedí a vracím se k dokumentu, který mi byl po té zaslán.

Filip Brodský

Senior Consultant II, Partners Financial Services, a.s.

Od kamarádky jsem se dozvěděla o socionice a zaujalo mě to. Podívala jsem se na stránky, něco přečetla a zajímalo mě, jaký typ jsem. Tedy - já jsem si tipla, ale chtěla jsem vědět i jestli je to skutečnost, nebo se vidím jinde. Vyplnila jsem formulář a do zprávy napsala dotaz, zda je možné určení i po Skype. Druhý den volala Lucie, s tím, že to zkusíme. No a hned ten den. Někdy je dobré neváhat a nerozmýšlet dlouho, tak jsem souhlasila.
Celé určování mělo spád, žádné prodlužování, prostě to jelo. Typ se mi potvrdil a moc si cením toho, že Lucie vysvětluje a sděluje informace tak, aby to dotyčný pochopil, podle jeho typu. Když povídala o typu, přesně mi naskakovaly situace ze života, jak se chovám, jak co vnímám. Krásně mi to všechno zapadlo. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, víc teď vím, co je mé a co mi nikdy nepůjde hladce. A velmi si cením možnosti určení online, v mém prostředí to pro mě bylo velmi příjemné a nebyla jsem ničím svázaná, nemusela jsem se nijak kontrolovat, pro mě báječné.
Děkuji, děkuji, děkuji.
Renata Zirmová

Vrchlabí

Díky zjištění mého typu v socionice jsem začal ještě více využívat své silné vlastnosti a dovednosti. O kterých jsem sice tušil, ale už po dvou hodinách povídání mi to bylo jasné.
Navíc jsem zjistil, jaký styl komunikace je pro mě nejvhodnější, a to směrem ven i dovnitř. Velmi mi socionika pomohla i v partnerském životě, protože jsem určité věci mohl přestat očekávat a naopak se soustředit také na silné vlastnosti partnerky.
Vědět o ní dříve, určitě by mi výrazně ulehčila komunikaci, posílila sebevědomí a upevnila některé vztahy mnohem rychleji. Obrovská výhoda je, že člověk dostane takové "vstupní informace" pro celý zbytek života a může je nadále konzultovat.

Michal Nedbal

Zhodnocení prostředků 10% +

Socionika, to je vynikající způsob, jak během asi dvouhodinové osobní konzultace si uvědomit své silné a slabé stránky a jak ty silné jednoduše v praxi rozvíjet. V průběhu této konzultace se člověk také dozví, jaký je jeho ideální protějšek, se kterým se mu nejlépe spolupracuje nebo vede partnerský život. Člověk najednou začíná mnohem lépe rozumět tomu proč se chová, jedná a komunikuje s ostatními právě tímto způsobem a lépe rozumí tomu, proč se chovají a jak jednají lidé kolem něj.

Marek Šmucar

Investiční poradce a lektor Jógy v denním životě

Chci zjistit svůj typ