Huxley jako obchodník? Určitě. Huxley ve většině případů (pokud nemá někde blok z dětství) miluje obchod. Začíná s ním brzy, často na střední škole. Obchoduje s čím se dá a umí prodat to, čemu věří. Jelikož je etický typ (orientovaný na lidi), tak jeho obchodní forma je empatická a lidská. Lidé ho prostě milují. A pokud ne, udělá vše proto, aby to tak bylo :).

Díky tomu, že Huxley vidí budoucí potenciál lidí, tak přesně ví, co daný člověk potřebuje k tomu, aby se osobnostně či pracovně posunul. Zkrátka a dobře aby se jeho život zlepšil a zkvalitnil. Prostě vidí, jak by se daný člověk mohl mít, kdyby….nebo jaký by mohl být, kdyby….

Prodává na vizích. Je to jeho nejsilnější stránka v kombinaci s etikou (empatií). Prodává budoucí představu života, který daný člověk chce mít nebo v něm žít. Vycítí motivy lidí a lidsky a empaticky jim danou vizi prodá. Co více si přát?

Pokud obchoduje s investicemi, bude prodávat na budoucím výnosu a tím pádem zkvalitnění stávajícího života.

Pokud s nemovitostmi, bude prodávat na tom, jak se hezky rodina bude v dané nemovitosti cítit (když si jí koupí přeci).

Má vůbec nějakou chybu? Snad jen to, že vyplňování statistik do excelovských tabulek ho nejenom že nebaví, ale také vyčerpává. Uklizený stůl a tvorbu systému po něm také nechtějte, to musíte zajistit vy.

Pozor by si měl dát na to, aby příliš lidem nesliboval a sliby neplnil. To by mohlo podkopat jeho důvěru.

Zkrátka a dobře, Huxley je skvělý obchodník a hlavně, obchod a jednání s lidmi ho baví a naplňuje. Čím více různorodých a zajímavých lidí potká, tím naplněnější bude. Je to jeho součást, jenž nelze „odpárat“.

Hamlet jako obchodník? Je to divadlo!

Socionický typ Hamlet neboli herec či učitel, je známý svým divadelním vystoupením. Hamlet jako obchodník bývá ve většině případů excelentní! Read more

Žukov jako obchodník? Je to lovec!

Žukov jako obchodník? Zajisté, pokud je daný obchod současně výzvou a lovem! Miluje lovit. Miluje výzvy a velké věci. A Read more

Pin It on Pinterest

Share This