Taky vám naskakují pupínky, když jdete na pohovor a dostanete otázku typu: „Kde se vidíte za 5 let?“ Však ani nevíte, co bude za měsíc či půlrok natož za 5 let.

A k tomu míváte obavy a strach z budoucnosti? Jak to všechno dopadne, co vlastně bude? Co v této rychle měnící-se době je vlastně jisté?

Pak jste pravděpodobně senzorický typ.

Senzorický typ 

Podle C.G.Junga je smyslový typ člověka. Silně vnímá své tělo a realitu teď a tady. Prožívá každý den a hůře se mu dívá do budoucnosti. Jelikož do daleké budoucnosti nevidí, může mít z ní strach či jinou formu obav.

Co se strachem z budoucnosti?

Doplnit svou slabinu někým, kdo má tuto stránku silnou. Říká se jim intuitivní typy lidí. Intuitivní typ člověka vidí budoucnost mnohem snadněji a zřetelněji. Někteří mají svou intuici natolik vyvinutou, že ji vidí v dekádách, ne-li v generacích. Například známý Elon Musk.

Který typ je senzorický a který intuitivní?

Pokud máte strach z budoucnosti, jste pravděpodobně senzorický typ. Mezi „senzoriky“ patří typy: Gabin, Žukov, Maxim Gorkij, Dreiser, Napoleon, Hugo, Stierlitz a Dumas.

Pokud cítíte, že máte intuici a „náhledy do budoucna“, pak jste pravděpodobně intuitivní typ člověka. Mezi ně patří: Don Quijote, Balzac, Jesenin, Huxley, London, Dostojevskij a Hamlet.

Jaký jste typ? Zjistěte to!Chcete vědět víc?Koho máte ve firmě?