Taky vám naskakují pupínky, když jdete na pohovor a dostanete otázku typu: „Kde se vidíte za 5 let?“ Však ani nevíte, co bude za měsíc či půlrok natož za 5 let.

A k tomu míváte obavy a strach z budoucnosti? Jak to všechno dopadne, co vlastně bude? Co v této rychle měnící-se době je vlastně jisté?

Pak jste pravděpodobně senzorický typ.

Senzorický typ 

Podle C.G.Junga je smyslový typ člověka. Silně vnímá své tělo a realitu teď a tady. Prožívá každý den a hůře se mu dívá do budoucnosti. Jelikož do daleké budoucnosti nevidí, může mít z ní strach či jinou formu obav.

Co se strachem z budoucnosti?

Doplnit svou slabinu někým, kdo má tuto stránku silnou. Říká se jim intuitivní typy lidí. Intuitivní typ člověka vidí budoucnost mnohem snadněji a zřetelněji. Někteří mají svou intuici natolik vyvinutou, že ji vidí v dekádách, ne-li v generacích. Například známý Elon Musk.

Který typ je senzorický a který intuitivní?

Pokud máte strach z budoucnosti, jste pravděpodobně senzorický typ. Mezi „senzoriky“ patří typy: Gabin, Žukov, Maxim Gorkij, Dreiser, Napoleon, Hugo, Stierlitz a Dumas.

Pokud cítíte, že máte intuici a „náhledy do budoucna“, pak jste pravděpodobně intuitivní typ člověka. Mezi ně patří: Don Quijote, Balzac, Jesenin, Huxley, London, Dostojevskij a Hamlet.

Jaký jste typ? Zjistěte to!Chcete vědět víc?Koho máte ve firmě?

Máte strach z toho, co si o vás druzí myslí?
máte strach

Máte strach z toho, co si ostatní o vás pomyslí když uděláte to či ono? Nebojte, nejste sami. Hodně lidí Read more

Každý typ má svůj stín. Překonejme ho!
svůj stín

Žádný typ není ani dobrý ani špatný. Typ je prostě typ. Nicméně každý má svůj stín, jinými slovy nějaké životní Read more

Pin It on Pinterest

Share This