Chybí vám k učení socioniky praktické nástroje? Není divu! Přitom už sám Jan Ámos Komenský tvrdil, že nejlepší je učení hrou. Právě proto jsme vytvořili eshop socionických produktů pro lepší zapamatovatelnost – především socionických typů. Naučte se tak socioniku prakticky, hravě a hlavně – vizuálně.

Pexeso

Není snad nikdo, kdo by pexeso neznal. Hrajete si rádi a přitom se učíte? Pak je pexeso přímo pro vás! Svými barevnými postavičkami zaujme nejenom děti, ale i dospělé. Tak směle do hry!

Kartičky socionických typů

Vždy je dobré mít po ruce praktickou věc. Tou jsou téměř nezničitelné kartičky socionických typů. Díky nim dostanete návod na všech 16 typů. Budete vědět, jaké silné stránky má daný typ a co v životě a práci chce a co nikoliv. Hodí se pro práci s lidmi, pro HR, pro obchodníky či vedoucí pracovníky. Zkrátka a dobře se hodí snad každému.

Tip: Zajímají vás socionické typy? Pak si něco málo o nich přečtěte ZDE.

Magnetky

Stane se vám, že občas zapomenete, jak to ten druhý v daném typu má? Chcete mít pořád na očích typy své rodiny nebo kolegů s tím, co chtějí a nechtějí, abyste předešli případným nedorozumění až konfliktům? Proto jsou zde praktické magnetky. Můžete si je objednat, umístit kdekoliv to půjde a mít tak nejenom sebe, ale i druhé na očích. Opakování matka moudrosti.

Eshop socionických produktů

Najdete v horním menu téměř na konci nebo TADY. Stačí kliknout a učinit objednávku. První objednávky vyexpedujeme do konce září (čekáme na naskladnění).

Chcete se více vzdělávat v socionice? Pak navštivte naši ONLINE AKADEMII.

Přejít do ESHOPU