Chcete své blízké obdarovat něčím, co jim zůstane na celý život? Můžete, jedním z takových dárků je jejich socionický typ! Ten si nosíme od svého narození do konce a v průběhu života se v něm měníme a krystalizujeme. A to stojí za poznání. A dárkové poukazy na zjištění typu stojí minimálně za povšimnutí.

Dárkové poukazy na zjištění typu – co vašim obdarovaným přinesou?

1. TYP

Zjištěním svého typu cesta sebepoznání nekončí, nýbrž začíná. Kdo jsem, jaká cesta je pro mne přirozená, jaký životní styl můžu žít, jaké jsou mé silné stránky, jenž budu posilovat, jaké slabiny oddeleguju na druhé, jsou nevyčíslitelné informace.

2. KVADRU (skupinu)

Vědět svou kvadru čili skupinu typů je výhra sama o sobě. Proč  Víte, ve vaší kvadře se fakt nasmějete. Ve vaší kvadře to prostě plyne. Ve vaší kvadře se fakt dobře pracuje. Ve vaší kvadře se krásně žije. Ve vaší kvadře jedete na stejné vlně. A nejenom to.

3. SILNÉ STRÁNKY a také SLABINY

Žít naplno svůj talent nebo-li využívat své silné stránek a ty slabé delegovat na druhé, o tom sní mnoho lidí. Málokterý ale skutečně ví, které jsou jejich silné stránky a jak je v praxi uplatnit. Dárkové poukazy na zjištění typu vás v tomhle minimálně nasměrují.

Pokud totiž své silné stránky naplno využíváme, pak jsme v našem životě šťastní, naplnění a spokojení. A to všichni přeci chceme. Že ne?

Tip: Dost informací o silných a silných stránkách je v tomto EBOOKU.

4. SEBEKOUČOVACÍ OTÁZKY

Vědět, jaké otázky si klást, když jsem zrovna na dně, může být v tu chvíli také k nezaplacení. Je to totiž to, co nám pomůže se znovu postavit na nohy.

5. UPLATNĚNÍ

Kde svůj potenciál uplatnit, jak danou příležitost chytnout za pačesy – kolikrát jsme si nad tím lámali hlavu? Po konzultaci dotyčný dostane výstup, kde je vše sepsáno.

6. SLAVNÉ OSOBNOSTI

Kdo ze slavných osobností je jako my? Od koho se můžeme učit, anebo ho pozorovat, jakým způsobem žije? Občas si říkám, že bych správné vzory chtěla už od mala.

7. DOPORUČENÍ PRO TYP

Čím se tedy v životě řídit? Na co se zaměřit? Co dělat a co naopak nedělat. To vše je součástí.

Dárkové poukazy na zjištění typu se vyplatí

Je to totiž dárek, který s časem neklesá na hodnotě, ba naopak – nabývá. Čím více známe sami sebe, tím kvalitnější život můžeme žít. A to stojí za to. Minimálně to zkusit.

Více informací o konzultaciChci přímo koupitChci si prohlédnout dárkové poukazy