Vážení, také patříte mezi ty, kteří si chtějí prvně něco přečíst, než do nové služby jdou? Pak máme pro vás dobrou zprávu! Ebook s názvem Silné a slabé stránky je nyní zdarma.

Ebook Silné a slabé stránky

Je především o rozpoznání vašich silných stránek od těch slabých. Možná si říkáte, však to je snad jasné, ne? No, popravdě, pro většinu populace ani ne. V čem je zakopaný pes? Především v tom, že jsme se za svůj život něco naučili, jsme v tom dobří (= průměrní, dali jsme do toho přeci tolik úsilí) a často si myslíme, že to je ta naše silná stránka. No popravdě, může být, ale v tom případě nás neunavuje. Pokud nás unavuje a po práci jsme tak akorát zralí na šlofíka anebo jít na jedno, asi to nebude to pravé ořechové. Právě naopak, spíše fungujeme na slabé stránce, kterou jsme si osvojili. Stala se naší naučenou dovedností.

Vidíte, jaký je v tom najednou rozdíl?

Kapacita

A to jsme se ještě nebavili o kapacitě. Znáte Ester Ledeckou? Většina zná. Zná ji především díky její kombinaci lyžování a snowboardingu. Že nesjedete svah jako ona? No není divu, ona žije talent a ve sportech, které dělá, má obrovskou kapacitu. Její tělo je na to jak stvořené. Vy máte možná intuitivní tělo a divíte se, že tolik zápřahu nezvládnete a kde vzít na to sílu. Ona ji má. Ona má silovou senzoriku a tuto silnou stránku přeměnila do talentu. A jde to vidět. Všimli jste si toho?

Od silné stránky k talentu

Socionika krásně popisuje, jaké máme silné stránky. To, jestli je ale proměníme v talent, je už čistě na nás. Silná stránka, když se kultivuje (podporuje, pracuje na ní, rozvíjí a trénuje), pak se může proměnit v diamant nebo-li talent. A za ten se sakra dobře platí.

Shrnutí

Asi mi dáte za pravdu, že znát své silné stránky se může pěkně vyplatit. A vědět, jak je rozvíjet a přeměnit v talent, tak to už je vyloženě vyšší dívčí.

Stáhnout EBOOKZjistit svůj typ