Chcete zažít kopec srandy, netradiční hru spojenou se socionikou a daným místem a zároveň se touto formou rozloučit s Lucií, která jde do světa? Pak tato socionická rozlučka na Vyšehradě je přímo pro vás! Nudit se rozhodně nebudete.

O čem socionická rozlučka bude?

Sraz je u kaštanu. Že nevíte, kde je? Je to jednoduché. Pokud půjdete od metra či Jedličkového ústavu, projdete branami a vydáte se doleva kolem dětského hřiště na louku, kde jsou kaštany (pokud byste šli doprava, pak byste šli kolem rotundy a ihned k Hospůdce na Vyšehradě).

Po přivítání, seznámení s ostatními účastníky a poznání jejich typu díky speed networkingu nás čeká nezapomenutelná hra v okolí Vyšehradu. Touto hrou poznáte lépe Vyšehrad, ostatní typy a také sebe. Naučíte se spoustu nového a odnesete si třeba přátele na celý život.

Po hře se přesuneme do venkovní Hospůdky na Vyšehradě, kde si každý může doplnit žaludek dle svého gusta. V nabídce mají grilované dobroty nejenom pro libovníky masa. Zde budete mít možnost si s ostatními popovídat více do hloubky.

Vyhodnotíme hru, sdělíme ostatním své zážitky a hodně se s ní pobavíme.

Na závěr pokud místo a počasí dají, Lucie nám něco zahraje a budeme mít možnost si zatančit.

S kým se potkáte?

S různými typy z  socionického spektra a také s naším týmemLucií Ailou, Terezkou Špidlenovou, Zuzkou Jasníkovou, Danielem Břízou a Petrou Hončíkovou.

 

Jak se přihlásit?

Jednoduše zde: https://form.simpleshop.cz/7R8O/buy/

Odkaz na facebook akci: https://www.facebook.com/events/305380505149381/

Nějaké dotazy?

Volejte prosím Terezce na tel.: 776 306 634.

Těšíme se!

 

PS: Chcete ještě před akcí zjistit svůj typ? Abyste z ní vytěžili co možná nejvíce? Pak zavolejte naší Lucii na tel.: 608 504 881 nebo se přihlaste zde: https://www.socion.cz/sluzby/zjisteni-typu/