Zamilovanost se projevuje u každého jinak. Jak tedy?

Intuitivní typy

Intuité cítí většinou nevysvětlitelné propojení duší. Často ani netuší, proč jsou k dané osobě tak přitahováni. Někdy můžou mít i pocit, že je to jakési spojení z minulých životů. V lásce se nechávají volně nést a někdy dokážou předvídat, i jak to do budoucna bude.

Mezi intuitivní typy patří: Balzac, Jesenin, Don Quijote, London, Huxley, Hamlet, Dostojevskij a Robespierre.

Senzorické typy

Senzorici mají zamilovanost spojenou především se silnou fyzickou přitažlivostí. Jejich tělo na partnera velmi silně reaguje a mají touhu těla co nejdříve propojit. Někdy může být touha po druhém až fyzicky bolestivá. Žijí okamžikem, kdy jsou s danou osobou a jak se v její přítomnosti cítí. Jak se bude vztah dále vyvíjet, je pro ně často záhadou či dokonce stresujícím faktorem.

Mezi senzorické typy patří: Žukov, Napoleon, Dumas, Stierlitz, Hugo, Gábin, Maxim Gorkij a Dreiser.

Logické typy

Logici jsou často zamilovaností ochromení. Stále ve svém stavu hledají nějaká logická odůvodnění, vyhodnocují pro a proti. Někdy je jim nepříjemné, jak jsou zamilovaností paralyzovaní a jak je to odvádí od jejich přirozenosti a to práce. Na začátku vztahu bývají často opatrní. Trvá jim déle, než dají vztahu a druhé osobě důvěru. Mívají strach ze zlomeného srdce. Když se však rozhodnou milovat, dají do toho vše.

Mezi logické typy patří: Don Quijote, Žukov, Gábin, Balzac, London, Stierlitz, Maxim Gorkij a Robespierre.

Etické typy

Etici naopak milují hned na začátku velmi vášnivě. Emoce s nimi cloumají, poskakují po chodníku a svět je prostě nádherný. Partnera zahrnují tunou lásky, píší básně, kupují dárky. Neřeší, zda je to vztah na týden nebo na celý život. Nebojí se do toho jít hned od začátku naplno a vlastně to ani jinak neumí. Jejich pocity však mohou být také nestálé. Jak rychle přišly, tak rychle mohou taky odejít a jede se dál, hledá se další objekt. Etici se také se ztrátou vztahu vyrovnávají většinou lépe než logici, protože se svými emocemi umí dobře pracovat a hlavně – umí budovat vztahy. Tudíž navázat další vztah s dalším člověkem a být jím ohromen není zas takový problém.

Mezi etické typy patří: Dumas, Napoleon, Huxley, Jesenin, Dreiser, Dostojevskij, Hugo a Hamlet.

Závěrem

Je patrné, že každý to má malinkato jinak :). Vidíte se v tom?

Pokud ještě neznáte svůj typ, neváhejte a zjistěte ho! A pokud chcete vědět víc, navštivte SEMINÁŘ :).