Milujete zimní brusle či v létě inline? Nebo dokonce obojí? Není to náhoda! Tento sport milují a dlouhodobě dělají určité typy lidí. Jaké? Pojďme se na to podívat!

Brusle a silová senzorika (tělesný typ)

Silová senzorika miluje brusle a bruslení jako takové. Tato silná stránka je k tomu vyloženě předurčena! Lidé se silovou senzorikou se potřebují intenzivně vybít. Brusle jsou pro ně perfektní alternativou, kde si můžou dát pěkně do těla. Můžou si vybrat jak rychlobruslení, tak bruslení na dlouhé trasy. Tyto typy vydrží bruslit i několik hodin a většinou dosahují perfektních výsledků. Bruslí silově, působí dojmem někdy těžkopádným, nicméně jde z nich cítit jejich fyzická síla.

U ledních bruslí tyto typy dělají spíše hokej či rychlobruslení, u inline rychlobruslení či zvládají dlouhé trasy.

Takto vypadá silová senzorika v akci.

Mezi typy se silovou senzorikou patří: Žukov, Napoleon, Dreiser a Maxim Gorkij.

Jaromír Jágr a jeho celoživotní hokej

Krásným příkladem je Jaromír Jágr (typ Dreiser). Jeho celoživotní láskou je lední hokej. Dalo by se říci, že si život bez tréninku nedovede představit. Hokej mu dává vše, co potřebuje – pravidelný trénink, vybití těla, intenzitu hry a uplatnění své silné stránky. Mnozí tvrdí, že má talent. Ano, má silnou stránku jménem silová senzorika.

Brusle a intuice času (intuitivní typ)

Intuitivní typy s intuicí času také brusle a jakékoliv bruslení milují. Především proto, že výzvu a zapojení těla potřebují dostávat. Jejich bruslení je odlišné. Když je vidíte, tak máte pocit, že se snad na té cestě vznáší. Že pro ně gravitace neplatí. Tyto typy dobře zvládají dlouhé trasy a často dělají krasobruslení. Také není náhoda to, že v dětství často hrají zimní hokej, ve kterém v dospělosti ve většině případů nepokračují (hokej je na ně příliš silový). I přesto se jim líbí.

Mezi tyto intuitivní typy patří: London, Balzac, Jesenin a Hamlet.

 

Brusle a typy, které je milují

Na brusle zajdou rády všechny typy, nicméně jsou typy, které nedokáží bez tohoto sportu doslova žít. Pokud máte dítě a potřebujete vědět, zda-li se na tento sport hodí, zjistěte to!

Jaký typ jste vy? Zjistěte to!Chcete vědět víc?Koho máte ve firmě a jak s ním pracovat?