Etika

Stránka, díky které lidé cítí s druhými, chtějí jim pomoci, myslí na ně či je dokážou rozveselit nebo udělat pořádnou srandu. Stránka, která chce a touží po úspěchu druhých a umí s druhými jednat tak, že to poberou a ani se neurazí :).

Etika a druhá strana mince

Někdy tato “nalaďěnost” na lidi může končit až tak, že daný člověk bez druhých si pomalu ani nezaváže tkaničky.

Kdekoliv jdou, musí s někým. Cokoliv dělají, musí s někým. Jakýkoliv problém mají, ihned někomu volají. Je přeci jednodušší někomu zavolat a zeptat se (většinou to ten dotyčný bude automaticky chtít řešit za něj), než svůj problém vyřešit sám. Jak jednoduché.

Často tito lidé proto, aby neztratili milovaného, jdou ve vztahu proti sobě. Ze strachu být sám udělají pro druhého téměř cokoliv.

Někdy se může stát, že jakmile vám zavolá etický člověk, aby jste s nim někam šli, nejde mu o vás. Jde mu o to tam nebýt sám. Může to pro něj totiž znamenat samota = prázdnota. Podívat se do sebe je přeci těžší než tu chvíli “zaplácnout” někým.

Etickými typy jsou: Dumas, Dostojevskij, Dreiser, Hamlet, Hugo, Napoleon, Huxley a Jesenin.

Závěrem

Etika je krásná věc. Je to krásná silná stránka, která je velice prospěšná lidstvu, pokud je používána rozumně a pokud daný člověk pracuje současně na svém rozvoji, charakteru a emocích z dětství.

Dobrou zprávou je, že i s etikou se dá pracovat. Začněte dělat některé aktivity sami, zkuste pobyt ve tmě a nebo naší konzultaci.

Jaký jste typ? Zjistěte to!Chcete vědět víc?Koho máte ve firmě?

Přihlašte se k odběru novinek

Ať vám nic neuteče!

Byli jste úspěšně přihlášeni, gratulujeme!

Pin It on Pinterest

Share This