Angelina Jolie – její pracovní nasazení je obrovské (ať už co se týká počtu natočených filmů, nebo její práce v oblasti charity), její krása je inspirativní a výdrž obdivuhodná. Není se čemu divit. Angelina Jolie je socionický typ Stierlitz.

Angelina Jolie v akci

Typ Stierlitz potřebuje stále něco dělat. A také řídit. Není proto divu, že neustále zakládá nové a nové charitativní organizace. Z nejsilnější stránky – pracovní logiky – také velmi dobře ví, jak sebe i druhé prodat. Stierlitzové jsou totiž výbornými obchodníky. Dobře vidí, kde je příležitost získat peníze.

Její přirozenou potřebou je také co nejskvělejší vizitka. Ví, jak zapůsobit, aby dostala, co potřebuje. Tyto lidi těší, když mohou být prospěšní, když je někdo skvěle ohodnotí za jejich práci. Ideálně penězi, která pak sama Jolie věnuje právě na charitu.

Angelina Jolie a její krása

Říká se o ní, že je jednou z nejkrásnějších žen světa. Ano. Ženy jako Angelina Jolie o sebe velmi rády a dobře pečují. Vždy vědí, který krém je nejlepší, kde jsou výhodné koupě posledních módních kousků. Na Jolie můžete krásně vidět, jak dokáže být elegantní, jak ví, co ji sluší. Šatník si jistě vybírá sama. Tyto ženy módní poradce příliš nepotřebují. jejich druhá nejsilnější stránka je totiž introvertní senzorika.

Stejně jak pečuje o sebe, pečuje i o ostatní. Někdy však dokáže být jejich péče až příliš, jelikož si často myslí, že oni vědí nejlépe, co mají druzí dělat. A ostatní do toho nutí.

Angelina Jolie a herectví

Stierlitzové dokáží rychle načíst, jak se kdo cítí. Sami jsou od malička kašpárky, kteří se předvádí a provokují lidi, aby se v nich dokázali zorientovat. Naštveš se, nebo to ještě ustojíš?

Jolie samu sebe považuje za doživotní punkerku.

Emoce však nejsou její až tak silnou stránkou. Pokud je jich moc, pak se stahuje z veřejného dění. Velmi ji však fascinují lidské vztahy, to, jak fungují. K práci s emocemi, kterou herectví pochopitelně je, ji pomáhá především silná extrovertní logika, která je charakteristická touhou všechno vědět. Stierlitz prostě neustále sbírá informace.  O čemkoliv.

Ve spojení s obrovskou pracovitostí tak není divu, že si svou dřinou a schopností přesvědčit lidi, vydobyla pozici jedné z největších celebrit světa.

Jaký typ jste vy? Zjistěte to!Chcete vědět víc?Koho máte ve firmě a jak s ním pracovat?