Mnoho lidí se ptá: Jaký je extrovert v posteli? Má extroverze vůbec vliv na sexuální stránku života?

Ano, má. A jakou!?

Extrovert v posteli je rychlejší

Obecně platí, že extroverze jde více po povrchu a jde rychleji. Většinou je extrovert ten, co sexuální styk začíná.

Extrovert v posteli vnímá celek, ne detaily

Obzvlášť u mužů extrovertů platí, že vnímají ženu jako celek. Detaily můžou v pohodě přehlížet do doby, než sama žena na ně upozorní (doporučuji to nedělat :)).

Jednotlivé extrovertní typy v socionice

Don Quijote – mistr překvapení a nových možností i v sexuální rovině. Nemáte rádi stálost a milujete dobrodružství? Pak je tento partner přímo pro vás.

Žukov – lovec, který rád vede nejenom v posteli. Má rád jak nové, tak ověřené taktiky a časem si vytvoří na všechno systém. Může být drsný a mezi muži působí jako „pravý chlap“.

Napoleon – stejně jako Žukov díky silové senzorice umí být drsnější. Na druhou stranu mu velmi záleží na vztahu a klidně milování přizpůsobí partnerovi/partnerce na míru.

Huxley – mistr lichotek a nových nápadů. Huxley vás většinou dostane tam, kde chce. Je velice vynalézavý, už ví, co na vás platí a bez pochyby toho využije. Nudit se s ním nebudete ani v posteli. Nudu a rutinu totiž nesnese a každé milování může být ojedinělé.

Stierlitz – silný partner, který rád vede a také rád udělá maximum pro pohodlí. Dívá se na výkon a neudělá nic, co by nevedlo k výsledku. Ano, i v posteli.

London – díky pracovní logice je London podobný Stierlitzovi. Milostný akt může brát jako „práci“ a výsledek mu samozřejmě není lhostejný. Záleží mu na něm. Navíc ví, kterým směrem směřuje.

Hugo – nadšenec, díky kterému emoce stříkají. Umí bravurně pracovat s tělem partnera/partnerky a i kdyby se něco nepovedlo, udělá z toho ještě legraci.

Hamlet – je mistr herectví. Navíc od Huga cítí, v jakou chvíli má co udělat. Miluje se předvádět a sex bývá velice vášnivý.

Závěrem

Extrovert v posteli krásně doplní introverta přesně v tom, co nemá.