Mnoho lidí se ptá: Jaký je introvert v posteli? Má introverze vůbec vliv na sexuální stránku života?

Ano, má. A jakou!?

Introvert v posteli může působit dojmem pomalejšího

Introverze oproti extroverzi je pomalejší. Nejde tolik po povrchu, ale více do hloubky. Na to je potřeba přeci čas. Také nemusí být zrovna ten, který začíná sex.

Introvert v posteli si všímá víc detailů

Oproti extrovertovi, který vidí celek, si introvert všímá jednotlivých detailů. Pro ženy, které mají takového partnera, to může působit stresově, ale má to i řadu výhod.

Jednotlivé introvertní typy v socionice

Dumas – mistr příjemných pocitů a doteků. Dumas se umí krásně „nacítit“ na partnera, zajistit příjemnou atmosféru a celkové pohodlí.

Jesenin – se také umí krásně „nacítit“ na partnera/partnerku a ještě rozpoznat, kdy je ta pravá chvíle začít milovat se a kdy ještě ne. Je jemný, něžný, nicméně umí i tzv. vystrčit růžky“.

Gabén – ví, co má dělat. Svým tělem si je jistý a stejně jako v práci, tak i v milování má svůj postup „práce“.

Balzac – má rád dominantního partnera, které mu se dobře „podřídí“. Víc, co má dělat, aby druhého uspokojil a navíc pokud poslouchá svou intuici času, tak to i výborně naplánuje.

Dreiser – přesně ví, jak zlepšit vztah a dát partnerovi to, co potřebuje. Dokonce to umí i přikázat :).

Dostojevský – velice mu záleží na vztahu a umí se plně podřídit partnerovi tak, aby byl spokojen. Vidí možnosti, co ještě vyzkoušet a vše provádí velmi taktně.

Robespierre – je mistr objevů a bádání. V sexuální rovině vyzkouší všechno možné a najde si v tom svůj systém, které mu vyhovuje. Potřebuje partnera, který ho dokáže „vynést“ z hlavy.

Maxim Gorkij – si umí pevně říci, co potřebuje. Pokud je potřeba, použije svou sílu. Umí být velmi stálý a zásadový milenec.

Závěrem

Introvert v posteli krásně doplní extroverta přesně v tom, co nemá.

Jaký jste typ? Zjistěte to!Chcete vědět víc?Konzultace pro páry?